Oficjalnie Dying Light 2 Stay Human na Steam Decku

Akcja Dying Light 2 Stay Human przenosi się na platformę Steam Deck. Gra oficjalnie otrzymała weryfikację, a Miasto właśnie otworzyło swoje bramy! Od dnia premiery w grze pojawiło się już mnóstwo interesujących nowości. Przed nami kolejne popremierowe wsparcie, w ramach którego twórcy gwarantują duże aktualizacje zawartości, zupełnie nowe wydarzenia, nagrody, dodatki do pobrania i wiele więcej.


Dying Light 2 to zbierająca coraz większą popularność pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem. Przemierzamy w niej miasto opanowane przez wygłodniałe zombie. Produkcja jest kontynuacją Dying Light z 2015 roku. Znajdziemy w niej zarówno fabularny tryb jednoosobowy, jak i multiplayer. Za jej stworzenie odpowiada polskie studio Techland, znane m.in. z produkcji takiej jak Dead Island czy strzelanek z serii Call of Juarez. Teraz „dwójeczka” dostępna jest już w wersji na Steam Decka!

To nie koniec niespodzianek przygotowanych przez twórców gry. Do Dying Light 2 Stay Human dotarło wybuchowe wydarzenie! Event potrwa do 28 marca 2023, a gracze, którzy ukończą wszystkie wyzwania, otrzymają Kurzy Pakiet. W nim znajdziemy takie przedmioty jak Kostium Koguta, Kurzy Pazur czy Skrzydełko Kurczaka całkowicie za darmo! Jeżeli polowanie nie powiedzie Wam się w trakcie wydarzenia, nic straconego. Pakiet będzie dostępny do zakupu w cenie 13,49 PLN od 29 marca 2023.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *