Futrzaki atakują Switcha! FurryFury: Smash & Roll już dostępne

Grono odbiorców docenionego FurryFury: Smash & Roll powiększyło się o posiadaczy konsol Nintendo Switch. Ta niepozorna gierka skrywa w sobie nieprzebrane pokłady grywalności. Głównie za sprawą multiplayerowego charakteru, dzięki któremu możemy współpracować lub mierzyć się z przyjaciółmi i graczami z całego świata.


W FurryFury: Smash & Roll gracze przejmują kontrolę nad futrzanymi potworami. Te groteskowe kreaturki uwielbiają pojedynkować się na arenach, a ich główną bronią jest turlanie. Bohaterowie posiadają unikatowe zestawy cech i zdolności, co sprawia, że do każdego pojedynku grający muszą podejść nieco inaczej. Kluczową dla rozgrywki rolę pełni również arena, na której będziemy rywalizować o tytuł najlepszego turlacza.

Ze względu na swoją oryginalność, bardzo ciężko jest przypisać FurryFury: Smash & Roll wyłącznie do jednego gatunku. Mamy tutaj do czynienia z turowym brawlerem, w którym dużą rolę odgrywa taktyka, a przebieg pojedynków może przywodzić na myśl grę logiczną. Niecodzienne połączenie sprawia, że produkcja autorstwa Marcina “Demibuga” Michalskiego i ekipy Cosmic Dreams zaskakuje pomysłem na rozgrywkę, od której ciężko się oderwać. Starcia są dynamiczne i szybkie, dlatego ciągle mamy ochotę na jeszcze jedną potyczkę. W FurryFury: Smash & Roll dzieje się naprawdę dużo. Czy uda Wam się zapanować nad futrzakami?

FurryFury: Smash & Roll zwraca na siebie uwagę dzięki poniższym cechom

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *