Of Bird and Cage już dostępne

Deweloperzy z Caprica Productions i wydawca All in! Games zapraszają na bezprecedensowe połączenie dwóch form sztuki. Mowa o muzyce i grach. Of Bird and Cage, wyjątkowy metalowy album, został zaprezentowany w postaci dwugodzinnej interaktywnej opowieści. Jest dostępny na Epic Games Store w cenie bazowej 53,99 PLN


Gra Of Bird and Cage przedstawia mroczną historię dopasowaną do taktów przygotowanej na jej potrzeby ścieżki dźwiękowej. Dwugodzinna opowieść o traumie, przemocy i szaleństwie jest współczesną adaptacją Pięknej i Bestii. Niezwykłym i przejmującym wydarzeniom towarzyszy fenomenalna ścieżka dźwiękowa, która została dobrana do wydarzeń przez kompozytora Anrnolda Nesisa. Głosu postaciom udzielili natomiast weterani kapel rockowych i metalowych – Kobra Paige (Kobra and the Lotus), Danny Worsnop (Asking Alexandria) oraz Davidavi 'Vidi’ Dolev (Gunned Down Horses). Gra dostępna jest na Epic Games Store i do 6 stycznia można ją dostać z 34% zniżką.

W grze wcielamy się w Gittę Barbot, 25-letnią narkomankę, która próbuje wydostać się z mentalnego i psychicznego więzienia. Stworzone zostało przez postać Bresa Lupusa. Gracz musi podejmować szybkie decyzje, których konsekwencje będą miały wpływ na dostępne ścieżki, a równocześnie mogą zbliżyć Gittę do przekroczenia progu szaleństwa.

Przy ścieżce dźwiękowej gry pracowali:

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *