Żywiec: Męskie Granie 2021

Jesteście fanami koncertów spod szyldu Męskiego Grania? Bo ja wręcz uwielbiam. Tym razem postanowiłam podzielić się z Wami wrażeniami dotyczącymi wydania na płycie CD.

Najlepsze Trio!

Oryginalni, niepowtarzalni, a przy tym niepokorni. To artyści z krwi i kości, którzy nie boją się łączenia ze sobą przeróżnych gatunków muzycznych. W tym roku przedstawicielami Orkiestry Męskiego Grania 2021 okazali się: Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło oraz Vito Bambino! Oficjalną piosenką przewodnią tego roku okazał się hit, który porwał miliony serc w całej Polsce. Mowa o I Ciebie też, bardzo. No i jak, kojarzycie, prawda?

Wszystko w jednym miejscu

Płyta składa się z dwóch nośników CD. Pierwsza płyta oferuje nam oficjalną Orkiestrę Męskiego Grania. Usłyszymy utwory takie jak Warszawa, Śpij, kochanie śpij czy też Siłacz i Załoga G. Sposób wykonania tych utworów powoduje u mnie ciarki na całym ciele. Jestem w stanie całkowicie zapomnieć o istnieniu całego świata, wyłączyć umysł i słuchać tych utworów na okrągło. Oczywiście mam swoje ulubione kawałki, do których chętnie wracam.

Na drugim nośniku CD możemy znaleźć utwory popularnych artystów, takich jak: Organek, Natalia Przybysz, Ralph Kamiński czy też Krzysztof Zalewski. Są to ich autorskie utwory, które z pewnością kojarzycie. Wydaje mi się, że rozpoznalibyście je po jednej nutce.

Książeczka jest integralną częścią zakupu. W jej wnętrzu znajdują się piękne ujęcia z koncertów oraz teksty piosenek. Zatem, jeżeli będziecie mieli ochotę, możecie śpiewać razem ze swoimi ulubionymi artystami.

Podsumowanie

Szczerze zazdroszczę wszystkim tym, którzy mieli okazję uczestniczyć w Męskim Graniu na żywo. Ciągle obiecuję sobie, że na następnym koncercie już się pojawię.

Płytę Męskiego Grania możecie przesłuchać również na Spotify.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *