KONKURS! Wygraj OPPO Reno 7 lite

Tego nikt się nie spodziewał! Wraz z marką OPPO mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest przepiękny i funkcjonalny smartfon OPPO Reno 7 lite 5G! Jak go zdobyć? Tego dowiecie się w poniższym artykule.


OPPO, producent smartfonów oraz urządzeń IoT, zostało oficjalnym partnerem UEFA Champions League. Co za tym idzie – najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich w Europie. Umowa została podpisana na dwa sezony. OPPO jest pierwszą w historii chińską marką, która rozpoczęła taką współpracę.

Podczas rozgrywek UEFA Champions League promowane będą flagowe smartfony z serii Reno i Find X. Pokazywane będą również najnowsze urządzenia IoT producenta, w tym słuchawki i smartwatche. W ramach współpracy OPPO będzie szeroko promowane podczas transmisji ze spotkań, na stadionach, w tym na bandach reklamowych wokół boisk, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Ponadto, w ramach akcji Inspiration Moments, firma będzie zachęcać kibiców do uchwycenia wyjątkowych momentów z boisk piłkarskich. Najlepsze zdjęcia zostaną udostępnione w sekcji OPPO Gallery na oficjalnej stronie internetowej UEFA oraz dedykowanej stronie poświęconej rozgrywkom.

OPPO Reno 7 lite 5G

OPPO Reno 7 lite 5G to tęczowy smartfon, który na długo zapadnie w Waszej pamięci. Producent oddał do dyspozycji użytkownikom system operacyjny Android 11 w połączeniu z dedykowanym ColorOS 12. Procesor Qualcomm Snapdragon 695 5G uzupełnia wbudowaną pamięć wewnętrzną o wartości 128 GB oraz 8 GB pamięci RAM. Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 4500 mAh oraz w świetnie sprawujące się aparaty. Diody powiadomień na oprawkach obiektywów to coś, co przykuwa uwagę na bardzo długo. Wiem, bo sama nie mogłam oderwać od niego wzroku!

Recenzję OPPO Reno 7 lite 5G, którym zostałam wręcz oczarowana, znajdziecie klikając w ten link.

KONKURS! Wygraj OPPO Reno 7 lite 5G

Czas jednak na wisienkę na torcie. By stać się właścicielem tego urządzenia, należy wykonać jedno zadanie.

Pod postem konkursowym na naszym Twitterze należy zaproponować kreatywny pomysł o tym, jak smartfon może pomóc w przeżywaniu sportowych doświadczeń.

Spośród wszystkich, kreatywnych odpowiedzi wybierzemy jednego zwycięzcę, który odbierze swój egzemplarz OPPO Reno 7 lite 5G.

Konkurs trwa od 13.10.2022 do 19.10.2022 do godziny 23:59. Autor najciekawszego pomysłu, który można wcielić w życie, może być pewien, że się do niego odezwiemy!

Liczymy na Waszą kreatywność!

Nie spróbujesz – nie wygrasz.

Regulamin konkursu znajduje się poniżej. Prosimy o zapoznanie się z nim, by uniknąć wszelkich nieścisłości.

Konkurs zorganizowany dzięki OPPO Polska oraz 24/7Communication

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

teamKNW pisze:

Zacny konkurs 👌👍👌