Nowy kompaktowy i stylowy oczyszczacz powietrza Samsung AX32

Skuteczny oczyszczacz powietrza to konieczność, szczególnie w okresie smogowym. Jednak dotychczas, w niewielkich pomieszczeniach w domu, nie zawsze mogliśmy go zastosować. Z myślą o tym Samsung wprowadził do swojej oferty oczyszczacz AX32 z łącznością WiFI, który wyróżnia się kompaktowym rozmiarem, nie ustępując pozostałym modelom pod względem funkcjonalności i wygody obsługi.


Zbyt duży oczyszczacz, gdy zastosujemy go w niewielkim pomieszczeniu, może nie tylko spowodować nadmierny ruch powietrza, ale także zająć zbyt wiele miejsca. Oczyszczacz Samsung AX32BG3100GGEU stanowi w takiej sytuacji idealne rozwiązanie. Zaprojektowano go specjalnie dla powierzchni wynoszących do 41m2. W przypadku tego modelu nie ma jednak mowy o kompromisach. W parze z niewielkim rozmiarem i stylowym designem idzie łączność WiFi oraz współpraca z aplikacją SmartThings, umożliwiającą zdalną obsługę urządzenia.

Kompaktowy i skuteczny

Niech rozmiar nikogo nie zmyli! Ten niewielki, ważący zaledwie 6,9 kg oczyszczacz z wielowarstwowym, wysokowydajnym systemem oczyszczania, łącznością Wi-Fi oraz 4-kolorowym wskaźnikiem zanieczyszczenia powietrza, posiada potężne możliwości. Nasze płuca poczują ulgę niemal od razu, co przełoży się na lepsze samopoczucie w dzień oraz bardziej efektywny sen.

Dzięki 3-stopniowej filtracji usuwa on z powietrza aż do 99,97% mikrocząsteczek. Filtr wstępny wyłapuje kurz, węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, a filtr ultra drobnego pyłu zatrzymuje cząsteczki PM 2.5. Co więcej, czujniki pyłu oceniają jakość powietrza w czasie rzeczywistym i automatycznie dostosowują do niej pracę urządzenia. W ten sposób mamy optymalne warunki do życia, bez wysiłku i przy niższym zużyciu energii.

Wskaźnik wyraźnie pokazuje wyniki za pomocą światła LED z 4 wariantami kolorystycznymi, dzięki czemu łatwo możemy sprawdzić jakość powietrza w domu. Urządzenie oferuje również tryb nocny, który doskonale sprawdzi się podczas naszego snu. W trybie nocnym urządzenie zmniejsza prędkość pracy wentylatora, dzięki czemu pracuje naprawdę cicho (nawet 18 db).

Wygodny i elegancki

Istotny atut stanowi możliwość połączenia Wi-Fi, a tym samym wsparcie aplikacji SmartThings i Home Care Wizard (SmartThings Service). Umożliwia ono zdalne uruchomienie lub wyłączenie oczyszczacza, zmianę trybów oraz sprawdzenie poziomu zanieczyszczenia powietrza. Przy pomocy aplikacji możemy także ustawić harmonogram pracy urządzenia, by działało ono w zgodzie z naszym planem dnia.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX32BG3100GGEU jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. Posiada przedni wlot powietrza, dzięki czemu nie musimy go odsuwać od ściany, aby dostać się do filtra. Co więcej, o konieczności wymiany filtra poinformuje nas wskaźnik znajdujący się na wyświetlaczu. Stan zużycia filtra sprawdzimy także wygodnie w aplikacji SmartThings. Zmywalny filtr wstępny wymaga tylko okresowego czyszczenia, a filtr ultradrobnego pyłu i dezodoryzujący możemy szybko i łatwo wymienić.

Jego minimalistyczny sześcienny kształt zajmuje minimalną przestrzeń, dzięki czemu można go umieścić w dowolnym miejscu. Praktyczny design oczyszczacza charakteryzuje się również gładkimi zaokrąglonymi narożnikami i delikatnym wzorem na przednim panelu, dzięki czemu harmonijnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska / dfusion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *