Cztery gry od Cubiq Games zadebiutowały na konsoli Nintendo Switch

Długie zimowe weekendy wkrótce zostaną urozmaicone na cztery nowe sposoby! Zespół Cubiq Games wychodzi naprzeciw graczom, którzy chcą spędzić czas bawiąc się z przyjaciółmi. Parówki uciekające z kuchni pełnej pułapek, szalony mini-golf, susły mszczące się za każdą rozgrywkę we whack-a-mole czy kiełbasiane battle royale. Opcji jest wiele, a każda jest jeszcze bardziej zwariowana od poprzedniej!


Run Sausage Run, Pocket Mini Golf 2 oraz Sausage Wars są już dostępne w Nintendo eShop w cenie 20,00 PLN. Grę Gopher’s Revange można nabyć w cenie 10,00 PLN. Kupując jeden z tytułów, pozostałe gracze mogą nabyć za 5,00PLN od sztuki – wszystko dla dobrej i urozmaiconej zabawy z przyjaciółmi!

Oprócz trybu single player, wszystkie pozycje posiadają tryb multiplayer, a co najlepsze – zostały stworzone z myślą o szybkich partiach rozgrywki. Chociaż pojedyncze potyczki mogą zakończyć się dość prędko, to z pewnością ktoś zaraz zaproponuję kolejną rundkę. Wtedy cała ekipa może mieć pewność, że pod znakiem gier upłynie całą noc!

Sausage Wars

Bohaterami są tytułowe kiełbaski, które walczą o przejęcie wpływów nad kuchennym zlewem! Gracze wcielają się w jedną z nich, wchodzą na pole bitwy i rozpoczynają bitwę na śmierć i życie, spychając swoich rywali z krawędzi lub prosto w pułapkę!

Run Sausage Run

Gracze wcielają się w kiełbaski, które próbują uciec przed okrutnymi ludźmi. Zagraj jednym z mięsnych bohaterów, wyposaż go w ekstrawagancką skórkę i uciekaj. Uważaj jednak na pułapki – w tym miejscu aż się od nich roi!

Pocket Mini Golf 2

Pocket Mini Golf 2 to przyjemny dla oka symulator gry w 3D, w którym gracze będą doskonalić swoje umiejętności! Prosta, ale wciągającą rozgrywka oferuje zabawę solo lub z przyjaciółmi na jednym z ponad 100 pól golfowych!

Gopher’s Revenge

Nadszedł bezlitosny atak susłów! Te bezczelne małe dranie zmobilizowały się, aby pomścić swoich braci zmasakrowanych przez ludzi w okrutnej grze na automatach. Zadaniem graczy będzie uciec, zanim gryzonie zdążą ich dorwać!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *