Nowe funkcje aplikacji iRobot Home

Coraz więcej osób decyduje się na zakup robota sprzątającego. Trzeba przyznać, że wybór na naszym rynku jest spory i każdy znajdzie model idealny dla swoich oczekiwań. Można pomyśleć, że lepiej już być nie może. Tymczasem okazuje się, że planowanie sprzątania przez nasze urządzenie może być jeszcze wygodniejsze. Od teraz modele iRobot Roomba oraz Braava będą mogły m.in. samodzielnie szacować dokładny czas sprzątania, oraz rozpocząć sprzątanie, gdy oddalimy się od domu. Pełna automatyka!


Wprowadzona w ubiegłym roku platforma iRobot Genius, pozwala na personalizację działań wszystkich robotów odkurzających i mopujących w aplikacji iRobot Home.

Aplikacja ta jest dostępna na telefony z systemami iOS oraz Android. Twórcy robią wszystko, by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania urządzeń. iRobot Home zyskało kolejną aktualizację, dzięki której roboty oferują zupełnie nowe możliwości.

Nowe funkcje w aplikacji

Roboty iRobot Roomba oraz iRobot Braava jet m6 mogą teraz zapewnić swoim właścicielom dodatkowe udogodnienia i automatyzacje. Są to m.in.:

Nowe funkcje aplikacji iRobot Home, dostępne są dla użytkowników na całym świecie poprzez aktualizację oprogramowania. Osobiście już się stęskniłam za Błażejem i Wojciechem, którzy mieli okazję towarzyszyć mi w sprzątaniu. To znak, że trzeba rozejrzeć się za kolejnym, skoro pojawiło się już tyle nowych możliwości.

źródło: informacja prasowa rumour.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *