Nowa odsłona lodówek Samsung Side-by-Side

Co zmienia się w naszych kulinarnych przyzwyczajeniach, gdy przychodzi lato? Na pewno pijemy więcej schłodzonych napojów, chętniej sięgamy po owocowe koktajle czy zimne desery. Zwracamy także większą uwagę na to, jak przechowywane są nasze produkty spożywcze. Wiadomo, że wysokich temperaturach żywność psuje się szybciej. Nowe funkcje i rozwiązania w lodówkach Samsung Side-by-Side pomogą nam nie tylko wygodniej działać w kuchni, nie tylko latem, ale także zadbają o odpowiednie warunki do przechowania jedzenia i stałą optymalną temperaturę.


Rozwiązania idealne na upały

W gorące dni należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Według specjalistów dorosły człowiek powinien wypijać nawet do 3 litrów wody dziennie, czyli aż o 1 litr więcej niż zwykle. Ukojenie przyniesie chłodna woda, ale także owocowe koktajle z kostkami lodu oraz zimne desery. Strefa napojów Beverage Center w nowych lodówkach Samsung Side-by-Side stanowi prawdziwy przełom na rynku. Oferuje bowiem szybki i łatwy dostęp do orzeźwiająco schłodzonej przefiltrowanej wody (także smakowej) oraz wyposażona jest w pozbawiony toksycznego BPA automatycznie dopełniany pojemnik na wodę. Filtr do wody Samsung HAFEX pozwala na rezygnację z wody butelkowanej i plastiku, dzięki czemu możemy zadbać o środowisko.

Uzupełnieniem strefy napojów Beverage Center jest Dual Auto Ice Maker, czyli wewnętrzna kostkarka z podwójnym rodzajem lodu. Dual Auto Ice Maker wytwarza lód w kostkach oraz w mniejszych Ice Bites, które szybciej schładzają napoje. Kostkarka jest w stanie wygenerować aż 2,3 kg lodu dziennie, a przechowywać nawet do 3,8 kg. Taka ilość z pewnością wystarczy dla wszystkich gości zaproszonych na letnie party w ogrodzie.

Odporne na wysokie temperatury

W gorące dni dochodzić może do wahań temperatury wewnątrz lodówki, co nie sprzyja przechowywanym w niej produktom oraz sprawia, że dochodzi także do strat energii. Z myślą o tym opracowano rozwiązanie Samsung Food Showcase, czyli specjalną strefę w drzwiach lodówki, w której umieścimy produkty, z których korzystamy najczęściej. Jest to szczególnie przydatne latem, ponieważ nie musimy otwierać za każdym razem głównej komory lodówki. Rozwiązanie Twin Cooling Plus, dzięki dwóm niezależnym obiegom powietrza, optymalizuje temperaturę oraz wilgotność w urządzeniu. Tym samym utrzymuje produkty w optymalnych warunkach i zapobiega mieszaniu się zapachów, pomagając zachować naturalny smak żywności.

W sytuacji, gdy potrzebować będziemy większej przestrzeni chłodzącej doskonale sprawdzi się strefa Cool Select+ (5w1), która pozwala przekształcić m.in. zamrażarkę w chłodziarkę. To świetne rozwiązanie, gdy mamy w planach organizację przyjęcia. Lepszą izolację lodówki gwarantuje technologia Metal Cooling, która ogranicza wahania temperatury we wnętrzu urządzenia po otwarciu drzwi. Lodówki wyposażone zostały również w funkcję szybkiego zamrażania oraz szybkiego chłodzenia.

Lodówki Samsung Side-by-Side odznaczają się klasą energetyczną C, czyli najwyższą klasą energetyczną dostępną w lodówkach tego typu.

Skorzystaj z promocji Samsung

Teraz, kupując wybraną lodówkę Samsung Side-by-Side, możesz otrzymać od marki prezent – 2 filtry do wody o wartości 518 PLN. Dzięki 2 filtrom do wody o rocznej przepustowości 3786 l możesz zużyć rocznie nawet o 2524 butelek wody o poj. 1,5 l mniej. Aby odebrać prezent wystarczy podzielić się opinią o produkcie na jednej ze stron wskazanych w regulaminie.

Promocja trwa do 31.10.2022 roku lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły, w tym lista modeli biorących udział w promocji, dostępne w regulaminie promocji pod tym adresem.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska / dfusion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *