Nie zaktualizowałeś Achilles: Legends Untold? Musisz to zrobić!

Toruńskie studio Dark Point Games dumnie ogłosiło premierę aktualizacji do swojej pierwszej gry Achilles: Legends Untold. Twórcy skupili się na wprowadzeniu do swojej dynamicznej gry RPG, utrzymanej w mitologicznych klimatach, nowej zawartości oraz usprawnianiu dotychczasowej rozgrywki. Wersja oznaczona jako 0.3.0 obejmuje m.in. ulepszenie systemu GAIA (Group AI Action), wprowadzenie nowych przeciwników, lokacji oraz systemu craftingu.


Aktualizacja 0.3.0 do gry Achilles: Legends Untold oferuje graczom wiele nowych i ulepszonych funkcji, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę. Wśród nowości znajdziemy udoskonalenie systemu GAIA. Group AI Action umożliwia sztucznej inteligencji współpracę na nowe i zaskakujące sposoby. Wyjątkowość tego autorskiego rozwiązania polega na jego spontanicznym działaniu. Przeciwnicy dynamicznie oceniają sytuację i podejmują decyzję o wejściu we wspólną akcję lub wykorzystaniu otoczenia na swoją korzyść.

Co jeszcze niesie ze sobą aktualizacja?

Dodatkowo w grze pojawił się system craftingu pozwalający na tworzenie w biegu nowych przedmiotów, zniszczalne obiekty, z których można otrzymać zasoby oraz nowe przedmioty do miotania – rzutki i miny. Gracze mogą teraz stawić czoła nowym przeciwnikom, takim jak ogromne pająki, zabójcze rośliny i tajemniczy Lajstrygonowie. W grze pojawiają się również dwa nowe, gotowe do eksploracji dungeony. Gracze mają również możliwość zmiany przycisków sterowania na padzie i skorzystania z dwóch gotowych do użytku schematów. Technologie FSR i DLSS znacznie zwiększą wydajność gry, a nowe elementy drzewka umiejętności i możliwość używania wielu przedmiotów tego samego rodzaju jednocześnie, to tylko niektóre z wielu dodatków i ulepszeń wprowadzonych w tej aktualizacji. Gracze powinni zauważyć znaczną poprawę wydajności, dzięki czemu mogą cieszyć się jeszcze bardziej wciągającą i płynną rozgrywką.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani wprowadzeniem aktualizacji 0.3.0 do Achilles: Legends Untold. Dzięki ciężkiej pracy naszego zespołu i współpracy z naszą społecznością, jesteśmy w stanie zapewnić jeszcze bardziej immersyjne i ekscytujące doświadczenie dla naszych graczy. Cieszymy się na myśl o tym, że nasza gra wraz z każdym kolejnym update’em staje się jeszcze lepsza i bardziej angażująca.

– komentuje Paweł Waszak – CEO, a także Lead Game Designer w Dark Point Games.

Pełna lista nowości i zmian wprowadzonych w aktualizacji 0.3.0

Nowa zawartość:

Zmiany:

Poprawki:

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Maciek82 pisze:

Szkoda ze nie ma dalej coopa na ps5 gruba sciema po to kupilem ta gre.