Nadciąga premiera Delivery INC

Pasażerowie już ustawiają się w kolejkach, a osobliwe przesyłki piętrzą się w magazynach. Wszystko to czeka na mistrzów logistyki! W Delivery INC otrzymacie za zadanie poprowadzenie własnej firmy transportowej, gdzie zarządzając flotą pojazdów i kierowców w dowolnym mieście na świecie, staniecie do wyścigu z czasem i kuriozalnymi wymaganiami klientów. My natomiast dowozimy dobre wieści, informując, że gra autorstwa DIGIFOX zadebiutuje na rynku 27 lipca 2023 i będzie dostępna na Steam.


Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który kiedykolwiek nie złorzeczył na dostawcę! Zimna pizza, gra trzy dni po premierze, wysiadka pod złym hotelem – takie sytuacje zdarzają się wszędzie, a już wkrótce osobiście będziecie mogli sprawić, by dochodziło do nich rzadziej. W Delivery INC poprowadzicie własną flotę pojazdów i kierowców, którym niestraszne żadne wyzwanie związane z transportem. Zostaniecie mózgiem każdej z operacji i to właśnie od Was zależeć będzie co, jak, gdzie i kiedy, a każde dobrze wykonane zlecenie to nie tylko pięć gwiazdek, ale i fundusze potrzebne na dalszy rozwój transportowego imperium.

Szukanie najkrótszych tras, łączenie zleceń, rozwiązywanie piętrzących się problemów – wszystko to w czasie rzeczywistym, gdzie trzeba działać mądrze i szybko. Grając w Delivery INC nie możecie sobie pozwolić na to, że coś Was rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która dotknie Was osobiście. Tu nie ma żartów, tu dzieją się naprawdę poważne sprawy. Tu może przyjść dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nawet nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć.

Ta gra pochłonie Was na długie godziny

Sukces firmy będzie mieć jednak wielu ojców. To właśnie umiejętnie skompletowana ekipa pracowników zrobi wszystko, co w jej mocy, by sprostać kolejnym zleceniom. Nowe samochody i ich ulepszenia nie zdadzą się na nic, jeśli za ich sterami nie zasiądą odpowiedni ludzie. Zatrudniajcie i zwalniajcie kierowców, żeby stworzyć niepowtarzalny zespół, dzięki czemu zyskacie przewagę nad konkurencją. Niezależnie od tego, w którym mieście na świecie rozpoczniecie swoją przygodę, możecie liczyć na mapy wygenerowane na podstawie prawdziwych danych. Sami przekonajcie się, gdzie w sobotnią noc łatwiej jest dowieźć ciepłego kebaba – w Warszawie, Pekinie czy Nowym Jorku.

Główne cechy gry Delivery INC

🚚 Tutaj daj w prawo, a na rondzie 3 zjazd. Wybierz dowolne miasto na świecie i zbuduj tam swoje imperium. Dobra znajomość dróg i ulic daje przewagę w planowaniu, więc może warto zacząć od swojego podwórka?
🚚 Twój samochód już czeka. Twój zespół powinien składać się z najpewniejszych kierowców. Zatrudniaj asów kierownicy i zwalniaj tych, którzy kompletnie nie radzą sobie w terenie. Zgrany i odpowiedzialny zespół to podstawa, szczególnie gdy sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli.
🚚 Na 5 gwiazdek. Dbaj o to, by każde zlecenie wykonane zostało najlepiej, jak to możliwe. Dobre oceny i opinie to nie tylko prestiż, ale i gwarancja rozwoju! Większe zlecenia = większa kasa, warto się więc postarać.
🚚 Przejazd pierwszą klasą. Zdominuj konkurencję w każdym aspekcie. Ulepszaj flotę tak, by wzbudzała podziw u zleceniodawców. Niech Twoi kierowcy walczą o prymat w szybkich, wygodnych i modnych furach.
🚚 Dostawcze piekiełko. Gotowy na szalone akcje? Przebita opona, pasażer chcący zjeść dostawę, bomba w bagażniku czy policyjny pościg – Twoja kariera będzie pełna nieprzewidywalnych sytuacji. Bez względu na to, co się dzieje, nie daj sobie przeszkodzić i zrealizuj każde zlecenie. Właśnie po tym poznaje się mistrzów tego niewdzięcznego fachu!

Delivery INC zadebiutuje na Steamie 27 lipca 2023, a już teraz możecie dodać grę do swojej listy życzeń.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *