Motywujący smartband Maxcom FW34 Silver

Inteligentne opaski powstały z myślą o wszystkich osobach aktywnych i lubujących się w nowinkach technologicznych. Spełniają one jednocześnie rolę zegarka, monitorują aktywność i przekazują wszelkie powiadomienia z telefonu. W ten sposób uzyskujemy pełną kontrolę nad swoim zdrowiem, a to jest w końcu najważniejsze. Najnowszy smartband Maxcom FW34 Silver mierzy BMI, kontroluje pracę serca, a wszystkie informacje są wyświetlane w języku polskim.


Jeśli szukacie właśnie motywacji do podjęcia aktywności fizycznej (bo miesiąc wakacji już prawie za nami) to teraz Waszym osobistym asystentem nad ciężką pracą może być właśnie smartband Maxcom FW34 Silver. Ta inteligentna opaska na bieżąco będzie monitorować wszystkie wyniki. Posiada ona specjalną funkcję Body Fat Detection, która nie tylko mierzy BMI i poziom tkanki tłuszczowej, ale też informuje m.in. o nawodnieniu czy też masie kości.

Nowy, osobisty trener

Inteligentna bransoletka Maxcom FW34 Silver skutecznie zastąpi Wam osobistego trenera. By tego było mało umożliwi ona ułożenie specjalnego, indywidualnego planu ćwiczeń. Dodatkowo, na podstawie uzyskanych parametrów i założonych celów, podpowie zalecaną dzienną kaloryczność dla Waszej diety – dobry bajer, co nie? Wszystko to umożliwi kompatybilna z opaską dedykowana aplikacja Gloryfit APP.

Ważną funkcją, nie tylko dla osób aktywnie uprawiających sport, jest pomiar tętna. Smartband Maxcom 34 Silver monitoruje je 24 godziny na dobę. Oprócz wszystkich praktycznych funkcji, które zapewnia, stanowi również prawdziwą ozdobę. Do wyboru mamy siedem różnych tarcz, które możemy dopasować do swojej stylizacji. Dzięki połączeniu Bluetooth uzyskujemy możliwość sterowania wybranymi funkcjami telefonu i odbieramy informacje z wybranych portali społecznościowych. 

Opaskę możemy śmiało zabrać zarówno na górską wyprawę jak i na plażę, gdyż jest ona odporna na wodę i kurz. No a jeśli zechcecie zrobić zdjęcie, wystarczy, że nią potrząśniemy.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *