Motorola razr 40 w letniej promocji

Przez najbliższe dwa tygodnie Motorola razr 40 będzie dostępna w promocji za 3699 PLN – taniej o 300 PLN w stosunku do ceny premierowej. Składany smartfon, wykończony wegańską skórą w inspirujących kolorach Pantone naprawdę może się podobać.


Motorola razr 40 zaskakuje funkcjonalnością, łącząc kieszonkowy format z możliwościami zewnętrznego wyświetlacza OLED o przekątnej 1,5”. Dodatkowy ekran pozwala na szybką interakcję ze smartfonem oraz sprawdzenie powiadomień. Po rozłożeniu urządzenia jego atutem staje się ogromny ekran pOLED FHD+ o przekątnej 6,9”, odświeżany z częstotliwością do 144 Hz i wspierający standard HDR10+.

Urządzenie wyróżnia się również potężnymi jak na smartfon z klapką możliwościami foto. Główny aparat razr 40 ma matrycę 64 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Eliminuje ona rozmycia powstałe w wyniku niepożądanego ruchu ręki fotografa. Laserowy autofocus wykorzystuje sensor ToF, dzięki czemu łapanie ostrości na fotografowanym obiekcie jest wyjątkowo szybkie. Pełnię możliwości fotograficznych razr 40 widać na ujęciach szerokokątnych i ekstremalnych zbliżeniach. Możliwe jest to dzięki wspierającemu główny aparat modułowi 13 Mpx. Łączy on w sobie możliwości obiektywu ultraszerokokątnego i Macro Vision.

Wielkie możliwości ukryte w smukłej obudowie

Motorola razr 40 ma solidny i nowoczesny zawias w kształcie łezki. Ten sam, który można znaleźć we flagowym modelu ultra. Jest to sprawdzone rozwiązanie, umożliwiające całkowite złożenie smartfona bez zostawiania szczeliny oraz jego zablokowanie w różnych pozycjach (np. półotwartej). Sercem smartfona jest procesor Snapdragon 7 Gen 1 wspierany przez 8 GB pamięci RAM (LPDDR4X). Użytkownik ma do dyspozycji aż 256 GB pamięci wewnętrznej (UFS 2.2). Urządzenie wyróżnia się na rynku składanych urządzeń pojemną baterią. To ogniwo 4200 mAh, które obsługuje szybkie ładowanie TurboPower 30 W oraz wspiera ładowanie bezprzewodowe.

Motorola razr 40 (8/256 GB) w promocyjnej cenie 3699 PLN będzie dostępna od 25 sierpnia do 7 września 2023 (lub do wyczerpania zapasów). W promocji biorą udział wybrani partnerzy firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *