Mobiconf 2018 – czego możesz się spodziewać?

Mobiconf to prawdziwa gratka dla twórców aplikacji mobilnych, dlatego dziewczyny z Cat5 nie mogły przeoczyć tej konferencji. Zobacz, co się będzie działo w październiku w Krakowie!

Jesień w branży to prawdziwe szaleństwo: premiery sprzętów, nowe aktualizacje, gry i oczywiście konferencje. Na naszym celowniku Cat5 mamy jedną, o której chcemy wam trochę opowiedzieć. Mobiconf to konfa z dobrą historią wersji, a jej najnowszy release przypada na 4–5 października.

To właśnie wtedy masz szansę poznać ekspertów, których zazwyczaj śledzisz na GitHubie, Twitterze czy Dribbble. A co najważniejsze… zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenie. Na Mobiconf wystąpi ponad 30 prelegentów, w tym m.in.: James Butler – Head of Design w Booking.com, Fernando Cejas – IBM Developers Advocate, Amilcar Guevara Torija – Creative Director w AKQA, Nicola Corti – Android Software Engineer w Yelp, Temi Adaniyi – Head of Design w Blinkist oraz Anna Gawlikowska – Project Manager w Miquido.

4 ścieżki  prawdziwego know-how

Mobiconf w tym roku to prawie 50 prezentacji. A poniżej zapowiedź kilku z nich:

[iOS] „Security? Check!”

Tomek Cejner, iOS Developer – ta prezentacja to nic innego jak praktyczny przewodnik w kwestii bezpieczeństwa aplikacji mobilnych. Tomek specjalnie na potrzeby Mobiconf przygotuje listę technik, które zwiększają poziom zabezpieczenia aplikacji przed atakiem, brzmi dobrze, prawda?

[Android] „Kotlin coroutines – A story of an old code base, dozens of reactive streams, a new language and a new way for concurrency”

Ivan Morgillo, Senior Android Developer – case study o tym, jak można zmigrować stary projekt z monolitycznego bałaganu Java, z niewłaściwie używanym RxJava, do czystszej architektury opartej na Kotlin, coroutines i zdrowym rozsądku.

[UI/UX Design] „Data-driven intuition”

Temi Adeniyi, Head of Design – opowie o tym, w jaki sposób testy analityczne i testy użyteczności mogą nam pomóc w identyfikowaniu problemów użytkowników czy tworzeniu sprawdzonych projektów, które utrzymują ludzi w centrum doświadczeń.

[Everything Mobile] „Machine learning on your mobile phone”

Vladimir Alekseichenko, Architekt IT – ci, którzy zajęli się machine learning zawodowo, na pewno śledzą lub chociaż kojarzą tego prelegenta. Vladimir podczas Mobiconf odpowie m.in. na takie pytania jak:

Tańsze bilety tylko do końca lipca

Na konferencję można się zarejestrować do 18 września, ale czekanie na ostatni moment nigdy nie jest dobre. Bilety w niższej cenie są dostępne tylko do 31 lipca. Aby je kupić, odwiedź stronę rejestracji. Jeśli chcesz wziąć udział w Mobiconf ze swoimi przyjaciółmi, możesz skorzystać ze specjalnej zniżki na rejestrację grupową (10 biletów daje 10% zniżki lub 1 bilet za free).

Mobiconf w social media

Przygotowania do konferencji i wszystkie gorące newsy możecie śledzić na:

Nie zapomnijcie dorzucić #mobiconf do swoich komentarzy! A jeśli podczas konferencji będziecie mieć ochotę na pięć groszy od technokotek, zerknijcie na #mobicat.

Sponsorzy:
JetBrains, Netfarm, Ibis Kraków Stare Miasto

Media i społeczności:
Konferencja ACE, Android Weekly, Business of Apps, Cat5, CocoaHeads Kraków, Crossweb, GDG Wrocław, Halo Design, iMagazine, juicyUX, KID, letSwift, MamStartup, Marketer +, mobileclick, Nowy marketing, PolishJug, programista, Syndicode, Thinkapple, TipiUX, Toast Wrocław, Magazyn What’s Up, World of Mobile Apps

Organizator i pomysłodawca:
Miquido®

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *