Maxcom oraz Ania Kruk łączą siły

Zegarek to nieodłączny element biżuterii, który podkreśla stylizację, pozostając przy tym funkcjonalnym przedmiotem. Na dodatek jednym z tych, bez których ciężko się obejść we współczesnym, pełnym pośpiechu, świecie. Czy technologia może ułatwić stworzenie modnego wizerunku? Oczywiście, że tak! Maxcom – producent i dystrybutor elektroniki użytkowej, w tym smartwatchy, wraz z projektantką biżuterii Anią Kruk, przygotowali limitowany zestaw, w którego skład wchodzi bransoletka oraz smartwatch.


Maxcom połączył siły z Anią Kruk, by stworzyć zestaw specjalnie z myślą o płci pięknej. W jego skład wchodzi bransoletka autorstwa projektantki oraz inteligentny zegarek Maxcom FW42 Gold (którego recenzję znajdziecie tutaj). Jest to smartwatch, który powstał specjalnie z myślą o kobietach. Delikatna bransoletka autorstwa Ani Kruk składa się z podwójnego czerwonego sznurka o regulowanej długości, który splata ze sobą dwa serca o wymiarach 10 mm x 11 mm. Na końcu bransoletki znajdują się delikatne, metalowe kuleczki. Elementy metalowe są wykonane ze srebra próby 925 i dodatkowo pokryte są 24-karatowym różowym złotem.

Marka ANIA KRUK jest bardzo silnie związana z kobietami. Podkreśla ich wartości oraz siłę. Na pierwszym planie stawia naturalność, bycie sobą oraz eksponowanie wewnętrznego piękna. Podobnymi wartościami kierowaliśmy się tworząc smartwatch Maxcom FW42 Gold. Stąd wzięła się idea podjęcia współpracy. Nasz wspólny projekt powstał z myślą o podkreśleniu faktu, że z jednej strony kobiety są delikatne i wrażliwe, ale jednocześnie silne i niezależne. Hasło „Olśniewaj!” zachęca kobiety do bycia sobą.

– tłumaczy Magdalena Rybka, inicjatorka projektu, dział marketingu Maxcom.

Kobiecy smartwatch

Maxcom FW42 Gold wyróżnia się jakością wykonania, stylowym designem oraz zestawem funkcji, które przypadną do gustu płci pięknej. Jego wpisana w klasyczną linię koperta została wykonana ze stali nierdzewnej i wraz z siateczkową opaską przybrała kolor różowego złota. Dopasowanie do indywidualnych preferencji zapewniają nieograniczone możliwości personalizacji tarczy. Smartwatch jest w stanie m.in. dokonać pomiaru tętna, ciśnienia i natlenienia krwi. Wyposażono go również w monitor cyklu menstruacyjnego. O wygodę użytkowania dba system powiadomień push, które informują o przychodzących na telefon wiadomościach czy połączeniach.

Smartwatche są idealnymi towarzyszami treningów, więc Maxcom FW42 Gold wyposażony został w szeroki zestaw trybów sportowych. O pełnej specyfikacji dowiecie się w tym artykule.

Zestaw dostępny jest w sugerowanej cenie katalogowej 299 złotych sklepie internetowym sieci RTV Euro AGD, a w najbliższym czasie pojawi się również w wybranych sklepach stacjonarnych tej sieci.

źródło: informacja prasowa Rumour / Maxcom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *