Maxcom na Mobile World Congress 2023

Polski producent i dystrybutor elektroniki użytkowej Maxcom będzie jednym z wystawców podczas MWC 2023 w Barcelonie. Targi te będą doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą firmy w zakresie telefonii, inteligentnych zegarków, ale również komputerów osobistych i rozwiązań smart home. Stoisko marki Maxcom oznaczone będzie numerem CS180 w hali Congress Square.


Maxcom jest polskim producentem i dystrybutorem elektroniki użytkowej, który w swojej bogatej ofercie posiada m.in rozwiązania telekomunikacyjne, urządzenia z kategorii wearables, komputery oraz komponenty smart home. Spółka działa na ponad 20 rynkach na świecie, pozostając jednym z europejskich liderów w dziedzinie produkcji klasycznych telefonów komórkowych. MWC 2023 jest doskonałą okazją do zapoznania się z częścią asortymentu firmy. Maxcom będzie można odwiedzić w hali Congress Square, na stoisku CS180.

(R)ewolucja w telefonach senioralnych

Maxcom zaprezentuje swoje rozwiązania z zakresu telekomunikacji, w tym telefony posiadające rozwiązania dedykowane seniorom, m.in.:

Zegarki dbające o zdrowie i opaski ratujące życie

Jedną z najważniejszych kategorii produktowych w portfolio Maxcom są urządzenia z kategorii wearables. Podczas MWC 2023, gdzie pokazane zostaną m.in.:

Nieziemskie laptopy z przyziemnej cenie

W ofercie Maxcom znajdują się również komputery, które charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. MWC 2023 będzie okazją do zapoznania się z mBookiem. Jest to niezwykle smukły i lekki sprzęt, który będzie idealnym kompanem dla często przemieszczających się użytkowników. Jego wydajne podzespoły, matowa matryca FullHD, kamera do wideokonferencji oraz dysk SSD gwarantują wysoką jakość pracy w każdej sytuacji. Laptop dostępny w kilku kolorach oraz w wersji 15- i 14-calowej.

My name is Home. Smart Home

Linia urządzeń smart home z oferty Maxcom może sprawić, że każdy dom stanie się wszechstronnie inteligentny. Urządzenia te równoważą funkcjonalność, jakość oraz wzornictwo produktowe na najwyższym poziomie. Obecnie w ofercie znajdują się m.in. inteligentne gniazdka, pilot zdalnego sterowania na podczerwień, inteligentne termostaty czy włączniki (również do zabudowy). Warto wspomnieć również urządzeniach odciążających domową sieć WiFi, jak specjalistyczny, energooszczędny router Home Zigbee Gate.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *