Maxcom FW48 Vanad

Firma Maxcom stale zwiększa ilość produktów w swojej ofercie, by maksymalnie dostosować się do potrzeb odbiorców. W ich ofercie znalazł się właśnie smartwatch FW48 Vanad, który swoją elegancją połączoną z funkcjonalnością sprawia, że urządzenie jest wręcz doskonałe.


Klasyczny design

Smartwatch wyróżnia się klasyczną formą. Koperta zegarka wykonana jest ze stali cynkowej. Urządzenie wyposażono w wyświetlacz AMOLED o średnicy 1,32” oraz rozdzielczość 390×390 pikseli. Kompaktowe wymiary – 48x45x10 mm – oraz niewielka waga zapewniają maksymalna wygodę użytkowania. Do zasilania smartwatcha Maxcom FW48 Vanad zastosowano baterię o pojemności 200 mAh, która zapewnia około 4 dni pracy na jednym ładowaniu. Łączność ze smartfonem zapewnia moduł Bluetooth 5.0, który pozwala wyświetlać na ekranie powiadomienia z telefonu oraz przeglądać dane na temat aktywności i zdrowia w aplikacji WearFit Pro. Dopełnieniem wygody użytkowania oraz designu są szerokie możliwości personalizacji interfejsu oraz tarczy głównej zegarka (ponad 100 wzorów) oraz dołączony do zestawu pasek ze skóry ekologicznej.

Aktywność pod kontrolą

Dzięki zastosowaniu kompletu dedykowanych czujników smartwatche Maxcom są w stanie nadzorować stan zdrowia oraz dostarczyć szereg informacji na temat aktywności. Maxcom FW48 Vanad został wyposażony m.in. w monitory pracy serca, ciśnienia i saturacji krwi. Podczas rekreacji lub uprawiania sportu można skorzystać z danych aplikacji treningowych, krokomierza, licznika spalonych kalorii. Maxcom FW48 Vanad może dodatkowo przypomnieć o odpowiednim nawodnieniu organizmu oraz sprawdzić jakość snu.

Odłóż telefon na bok

Maxcom FW48 Vanad powiadomi o przychodzącym połączeniu czy wiadomości tekstowej. Pozwala na sterowanie odtwarzaczem muzyki oraz na sprawdzenie prognozy pogody. Samo urządzanie jest odporne na warunki atmosferyczne, ponieważ charakteryzuje się odpornością na pył i wodę – IP67.

Maxcom FW48 Vanad dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – brązowym i czarnym – w sugerowanej cenie katalogowej 349 zł.

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *