LAMAX e-Lander SA50

Hulajnogi stały się bardzo popularnym gadżetem, niejednokrotnie ułatwiającym przemieszczanie się po mieście. Marka LAMAX wprowadziła tym samym na nasz rynek swoją nową hulajnogę elektryczną e-Lander SA50. Urządzenie posiada wydajny silnik o mocy 500W, który sprawi, że bez trudu pokonamy wzniesienia oraz rozpędzimy się do 25 km/h. Osiągnięcie maksymalnej prędkości jest możliwe dzięki specjalnemu algorytmowi Smart Power Management, który pomoże wycisnąć z zamontowanej baterii jak najwięcej. Hulajnoga oferuje trzy tryby jazdy zmieniane zarówno na wbudowanym w kierownicę wyświetlaczu LCD, jak i w aplikacji. Mobilna aplikacja umożliwia blokowanie hulajnogi podczas postoju, zmianę ustawień tempomatu i prędkości. Poznajcie ten model bliżej!


Elektryczne hulajnogi są aktualnie symbolem mobilności miejskiej. Zmieniają sposób, w jaki mieszkańcy poruszają się po mieście. Te innowacyjne urządzenia łączą wygodę, efektywność oraz zrównoważoną mobilność, przyczyniając się do redukcji emisji CO2 i zmniejszenia korków ulicznych. Elektryczne hulajnogi są obecnie jednym z najważniejszych trendów w dziedzinie transportu miejskiego. Nowoczesna hulajnoga od LAMAX niewątpliwie znajdzie odzew w sercu każdego miłośnika e-mobilności.

W drogę – przez miejską dżunglę

LAMAX e-Lander SA50 potrafi poruszać się z prędkością do 25 km/h (bez ogranicznika 35 km/h). Dzięki pojemnemu akumulatorowi 15 000 mAh z łatwością i wygodą pomoże pokonać większe dystanse – nawet do 70 kilometrów na jednym ładowaniu. Ponadto bateria ładuje się samoczynnie podczas hamowania lub zjeżdżania ze wzniesienia. Jest to wygodne, a ponadto pozwala na spore oszczędzanie energii. Akumulator wyposażony jest również w inteligentny system BMS, który chroni go przed zwarciem lub przeładowaniem. Urządzenie łączy się z prostą w obsłudze aplikacją mobilną LAMAX, która pozwala w sekundę zablokować hulajnogę, sprawdzić zasięg oraz wybrać tryb jazdy.

Bezpieczeństwo i komfort – priorytetowe kwestie

Bez nich nie można się obejść. Hulajnoga LAMAX posiada mechaniczny hamulec tarczowy, który reaguje natychmiastowo na naciśnięcie dźwigni. Udaje się dzięki temu zatrzymać szybko i bezpiecznie przed każdą przeszkodą. Mocny silnik 500W sprawia, że bez trudu pokonamy wzniesienia, a 12-calowe opony bezdętkowe wraz tylnym resorowaniem z łatwością poruszają się po kostce brukowej i innych nierównościach. Doskonale widoczne oświetlenie i stylowe paski boczne LED zapewniają, że nikt nie przeoczy kierowcy w ciemności na drodze. To bardzo ważne aspekty, które sprawiają, że urządzenie dba o bezpieczeństwo i komfort każdego użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *