Klaus Lee – Thunderballs trafi jesienią na PC i Nintendo Switch

Jeśli myślałeś, że wąsy jedynie dodają uroku, jesteś w wielkim błędzie. Wydawca Assemble Entertainment i deweloperzy ze studia NUKKLEAR mają przyjemność przedstawić grę Klaus Lee – Thunderballs. Ten dwuwymiarowy akcyjniak pojawi się na PC oraz Nintendo Switch jeszcze w tym roku. Wcielając się w postać Klausa Lee gracze będą mieć okazję przekonać się, co oznacza bycie najbardziej imponującym, a zarazem najprzystojniejszym bohaterem na świecie.


Jako tytułowy wąsaty poszukiwacz przygód gracz będzie eksplorować unikalne światy, a wśród nich lokacje takie jak głębiny opuszczonych jaskiń czy pozostałości wymarłych cywilizacji. Wszystko podane w sosie charakterystycznej, inspirowanej latami 80, oprawy graficznej i abstrakcyjnego humoru.

Klaus Lee nie słynie jednak wyłącznie z miażdżenia swoich przeciwników w grach platformowych. Kiedyś był dumnym policjantem z Beverly Hills, a do tego prywatnym detektywem i kaskaderem w Hollywood. To on nauczył Chucka Norrisa chodzić, a Gene’a Simmonsa grać rocka. Pomimo napiętego harmonogramu znajdował jednak czas, by umawiać się na randki ze wszystkimi Aniołkami Charliego. Klaus Lee to człowiek, który z niejednego pieca chleb jadł. Niestety, mimo jego wszystkich potężnych zdolności, nie udało mu się uchronić przed złowieszczą technologią lat 80. Pewnego dnia został dosłownie wciągnięty w świat gier wideo przez swój własny telewizor.

O grze

Jako epicki bohater uwięziony w grze z lat 80. będziesz mógł doświadczyć oldschoolowego klimatu tamtych czasów w dobrym tego słowa znaczeniu. W Klaus Lee – Thunderballs będzie na Ciebie czekać ponad 100 unikalnych poziomów, a podczas rozgrywki nie zabraknie dynamicznej akcji, napędzanej plecakami odrzutowymi, wybuchami i strzelaniem laserami z oczu.

Zabawa jednak ma swoje drugie dno. Wszystko za sprawą rozbudowanego edytora poziomów, w którym sami przygotujecie zupełnie nowe plansze. Setki dostępnych opcji i narzędzi pozwolą Wam wyżyć się kreatywnie, a do zmierzenia się z zaprojektowanymi przez Was wyzwaniami możecie zaprosić innych graczy. Pamiętajcie jednak, że napawać się dumą możecie wyłącznie wtedy, gdy sami stawicie czoła innym autorskim mapom.

Główne cechy gry Klaus Lee – Thunderballs

Klaus Lee – Thunderballs pojawi się na rynku w trzecim kwartale tego roku i będzie dostępna na Steam oraz konsolach Nintendo Switch.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *