Intel Pixel Awards Europe 2023 w ramach Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2023

Już po raz jedenasty podczas Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2023 zostaną przyznane nagrody dla najlepszych niezależnych gier wideo, które ukazały się w okresie po zakończeniu poprzedniej edycji imprezy. Rosnące międzynarodowe znaczenie i prestiż nagród, w których rokrocznie bierze udział ponad 150 gier z całego świata w tym roku, zyskały dodatkowe podkreślenie. Mowa pozyskaniu Partnera Tytularnego – firmy Intel.


Intel to marka, która od lat napędza nie tylko rynek komputerowy, ale przede wszystkim wspiera twórców gier i graczy na całym świecie. Świadczy o tym dedykowana branży gamingowej technologia, a także projekty. Na przykład Intel Gaming Alliance czy elektryzujący fanów gier turniej Intel Extreme Masters. Połączenie nagród dla europejskiej branży gier z tak prestiżowym Partnerem jest dużym wyróżnieniem. Dlatego zmienią one także swoją nazwę. Od tej edycji laureaci będą nagradzani w ramach Intel Pixel Awards Europe 2023.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 27 maja 2023 o godzinie 20.00 na scenie głównej Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2023. Całość odbędzie się w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Więcej informacji znajduje się na stronie intelpixelawardseurope.games.

Doskonała okazja, by się zaprezentować!

Developerzy mogą bezpłatnie zgłosić do trzech gier ze swojego portfolio, do dnia 28 kwietnia 2023 na stronie pixelheavenfest.com. Następnie produkcje podlegają ocenie Jury, które wyłania finalistów, spośród których wybrani zostaną zwycięzcy w poszczególnych kategoriach konkursowych. Są to: Big Fish Grand Prix, Indie Grand Prix, Best Gameplay, Best Art, Best Audio, Best Story, Retro Roots, Big Bang!, Best Student, Total Blackout, Warsaw Excellence oraz Nagroda Specjalna Publiczności Festiwalu.

Skład Jury Intel Pixel Awards Europe 2023

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *