JLab GO Air – małe słuchawki o wielkiej mocy

Dzięki słuchawkom bezprzewodowym możemy swobodnie się przemieszczać, prowadząc rozmowę, słuchając podcastu lub muzyki. Mamy wolne ręce i pełną swobodę ruchu. Ze smartfonem czy laptopem słuchawki komunikują się przez Bluetooth, dzięki czemu nie mamy wokół siebie plączących się kabli.  Niezwykle stylowe i poręczne słuchawki bezprzewodowe znajdziesz w ofercie marki JLab, która jest obecnie najszybciej rozwijającą się marką TWS (TRUE WIRELESS) w Europie. Wyłącznym dystrybutorem tej amerykańskiej marki jest Maxcom.


Słuchanie muzyki podczas uprawiania sportu sprawia, że trening staje się przyjemniejszy, pozbawiony monotonii i nudy. Ulubione rytmy dodają nam energii i pozwalają zmierzyć się ze sportowymi wyzwaniami. Spacery również stają się znacznie przyjemniejsze. Czy martwicie się, że zgubicie słuchawki podczas biegu w terenie lub w czasie zajęć na siłowni? Z myślą o osobach słuchających muzyki w ruchu marka JLab stworzyła GO Air Sport. Są one wyposażone w ergonomiczny zaczep, który uniemożliwia zgubienie słuchawek podczas treningu. Jest on idealnie dopasowany nawet do najmniejszych uszu. W zestawie znajdziecie różne rozmiary żelowych końcówek, które jeszcze lepiej dopasują się do anatomii ucha. Dodatkowo słuchawki GO Air Sport są niezwykle lekkie, co sprawia, że można je wygodnie nosić przez długi czas.

Aż 32 godziny słuchania

Niezwykle ważną cechą słuchawek bezprzewodowych jest ich czas pracy. Im dłuższy, tym lepiej. Dzięki temu nie trzeba martwić się o to, że przestaną nagle działać. Nie trzeba ich również często ładować. Słuchawki GO Air Sport odtwarzają muzykę przez ponad 32 godziny. Na to składa się ponad 8 godzin odtwarzania na każdej słuchawce oraz ponad 24 godziny korzystania z urządzenia po naładowaniu w etui – łącznie daje to wynik właśnie ponad 32 godzin. By naładować słuchawki, wystarczy włożyć je do etui, które następnie podłączamy do ładowania za pomocą zintegrowanego kabla USB.

Razem i osobno

Czasem chcemy wspólnie z przyjaciółmi słuchać muzyki lub prowadzić rozmowę korzystając tylko z jednej pary słuchawek. GO Air Sport dają taką możliwość. Obie słuchawki automatycznie łączą się z telefonem, więc nie trzeba się martwić o przełączanie lub utratę połączenia. Wbudowany mikrofon w każdej słuchawce zapewnia dźwięk bez zakłóceń. Jakość i poziom dźwięku regulujemy poprzez stuknięcie w zewnętrzną część słuchawki. Do wyboru mamy trzy opcje regulacji: wzmocnione wokale i basy, równomierne brzmienie na wszystkich poziomach oraz wzmocnione basy i subbasy.

Kieszonkowe kolorowe

Najpopularniejszymi słuchawkami są obecnie słuchawki dokanałowe, takie jak GO Air POP. One również zapewniają 32-godzinne słuchanie muzyki czy rozmowy bez konieczności podłączania do kontaktu, gdyż etui działa jak power bank. Słuchawki GO Air POP są najmniejszymi słuchawkami w ofercie JLab. Bez problemu zmieszczą się w kieszeni czy najmniejszej damskiej torebce. Każda słuchawka ma wbudowany mikrofon. To dzięki niemu dźwięk jest perfekcyjnie wyraźny. By poprawić jakość brzmienia, wystarczy stuknąć raz lub dwa razy w słuchawkę.

Technologia Dual Connect ma za zadanie umożliwić używanie obu słuchawek jednocześnie lub korzystanie tylko z jednej, na przykład do łączenia się ze znajomymi. Zastanawiasz się nad wyborem koloru etui i słuchawek? Nie musisz się ograniczać. Kolory poszczególnych elementów możesz dobrać według własnych upodobań.

Słuchawki można kupić w dużych i popularnych sieciach handlowych, takich jak MediaMarkt, Media Expert, x-kom czy Amazon.

źródło: informacja prasowa Maxcom / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *