Techland świętuje dziesięciolecie gry Call of Juarez: Gunslinger z Dying Light 2

Gra Call of Juarez: Gunslinger obchodzi 10. urodziny! Z tej okazji firma Techland przygotowała specjalne wydarzenie dla graczy Dying Light 2 Stay Human zatytułowane Dead or Alive. W trakcie eventu do zdobycia będzie pakiet wyjątkowych przedmiotów prosto z Dzikiego Zachodu.

Minęło 10 lat od premiery legendarnego Call of Juarez: Gunslinger, ostatniej odsłony flagowej serii studia Techland. Epicka przygoda bezwzględnego łowcy nagród na tropie najbardziej znanych banitów Dzikiego Zachodu przyciągnęła w swoim czasie uwagę milionów graczy na całym świecie.

Aby uczcić okrągłą rocznicę, Techland zamierza tchnąć ducha Dzikiego Zachodu w świat Dying Light 2 Stay Human. W trakcie wydarzenia, które rozpocznie się już 31 maja o godzinie 16:00 i potrwa do 7 czerwca do godziny 16:00, gracze będą musieli trzymać nerwy na wodzy i polegać na swoim sokolim oku. Po to, by wymierzać sprawiedliwość za pomocą westernowej wersji Strzelby (lub Mean-ass gun, jak wolą ją nazywać niektórzy).

Broń można zdobyć jedynie w trakcie trwania wydarzenia. Gracze mogą trafić na nią pokonując Specjalnych Zarażonych (z wyjątkiem Wirali) oraz w okolicach furgonetek pocztowych, ambulansów oraz wojskowych ciężarówek.

Masz grę? Koniecznie skorzystaj!

Gracze, którzy poczują w sobie wewnętrznego Billy’ego Kida, będą mogli zmierzyć się z przygotowanymi z okazji wydarzenia zadaniami. Wiąże się to również z odblokowaniem ekskluzywnych przedmiotów nawiązujących do Call of Juarez: Gunslinger. Wśród nich znajdą się amulet Raya McCalla, Dynamit, przypominający maczetę Bowie Knife (zarówno broń jak i schemat) oraz 25 żetonów pielgrzyma. Te można wymienić na elementy wyposażenia na stronie internetowej Azyl Pielgrzymów.

Techland udostępni więcej wyjątkowych przedmiotów. To strój Silasa Greavesa, paralotnię Rewolwerowca, schemat Dynamitu oraz wspomnianego wcześniej Bowie Knife, wraz z samym nożem. Wszystko znajdzie się w dedykowanym Pakiecie Rewolwerowca w cenie 6,99$. To najznakomitsze dodatki, uświetniające stylówkę każdego banity Dzikiego Zachodu.

Koniec końców, uhonorujcie spuściznę Silasa Greavesa i odwiedźcie Azyl Pielgrzymów, żeby dowiedzieć się więcej!

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *