Inteligentna kuchnia od Samsunga

Urządzenia AGD stanowią nieodłączny element naszego codziennego domowego życia. Najlepsze z nich projektowane są jako odpowiedź na zmieniający się styl życia użytkowników. Tak jest w przypadku linii urządzeń kuchennych Samsung Bespoke, dzięki którym marka wyznacza trendy w obszarze inteligentnego domu. Celem Samsunga jest zapewnienie klientom większej wygody użytkowania i bardziej inteligentnej pomocy niż kiedykolwiek wcześniej. Zwłaszcza w takich czynnościach jak przygotowywanie i gotowanie posiłków, I nie tylko.


Urządzenia kuchenne Bespoke, w tym piekarnik Bespoke AI i lodówka Bespoke Multidoor z Family Hub, współpracujące z usługą SmartThings Cooking. Zostały zaprezentowane na targach CES 2023 w Las Vegas i są doskonałym przykładem na to, jak intuicyjne usługi oparte na AI mogą zapewnić całkowicie nowy poziom personalizacji urządzeń domowych.

Bespoke AI Pro Cooking w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło. Lodówka nie jest dostępna w Polsce.

Skoro nie jest dostępna, to sprawdźmy, co oferuje

Nowa lodówka Bespoke Multidoor jest czymś więcej niż tylko wielofunkcyjnym urządzeniem. W trakcie przygotowywania posiłków jest naszym partnerem w kuchni. Pomaga kompleksowo kontrolować cały proces, realizując zadania z użyciem różnych funkcji związanych z gotowaniem. Na dodatek to wszystko z poziomu jednego, 32-calowego ekranu.

Dzięki pulpitowi z aplikacją SmartThings, widocznemu na większym ekranie, możemy szybko zapoznać się z całym procesem przygotowywania posiłku, przeglądać i otrzymywać informacje o połączonych urządzeniach, a także dokonywać szybkich konfiguracji urządzeń w całym domu.

SmartThings Cooking – prowadzenie zdrowego stylu życia może być proste

Aplikacja SmartThings Cooking to wymarzony asystent każdego domowego szefa kuchni. Od wyszukiwania przepisów ze składników, które mamy w lodówce, aż do rekomendacji parametrów gotowania. Efektywne wykorzystywanie żywności znajdującej się w lodówce nigdy nie było tak łatwe.

Co więcej, dzięki funkcji Moje społeczności, aplikacja SmartThings Cooking ułatwia też wyszukiwanie i testowanie tysięcy różnych przepisów z całego świata. Poprzez tę funkcję możesz również podzielić się ulubionymi przepisami z innymi pasjonatami gotowania.

Inteligentny piekarnik Bespoke AI

Urządzenia kuchenne powinny nie tylko wspierać nas w realizacji zdrowej naszej diety, ale również ułatwiać przygotowywanie codziennych posiłków. Mając to na uwadze, Samsung wprowadził zaktualizowaną wersję piekarnika Bespoke AI. Dzięki niemu gotowanie może być jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Piekarnik Bespoke AI posiada szereg zaktualizowanych rozwiązań. Oprócz funkcji Steam Cook, piekarnik oferuje również opcje Air Fry i Sous Vide. Co więcej, kamera wewnętrzna wykorzystuje inteligentną technologię obrazowej identyfikacji składników, która umożliwia optymalizację ustawień piekarnika i jednoczesną kontrolę czasu i procesu pieczenia, a nawet informowanie o ewentualnym przypaleniu.

Bespoke AI Pro Cooking obecnie w Polsce dostępny tylko w wersji czarne szkło.

Gdy chcemy rozpocząć gotowanie, asystent Samsung Cooking podaje nam instrukcje i automatycznie synchronizuje się z innymi podłączonymi urządzeniami, takimi jak piekarnik Bespoke AI , a także rekomenduje optymalne ustawienia gotowania. Ponadto, dzięki kamerom wewnętrznym, użytkownicy mogą z łatwością zdalnie monitorować to, co dzieje się w piekarniku za pomocą aplikacji SmartThings.

Niezależnie od tego czy chcemy przygotować idealny stek, upiec ciasto czy po prostu podgrzać warzywa za pomocą funkcji Air FrySamsung Cooking pomogą nam wykonać każde zadanie w kuchni.


Najnowsze sprzęty kuchenne Samsung zapewniają jeszcze bardziej przyjemne i spersonalizowane doświadczenie gotowania w kuchni. Urządzenia Samsung z linii Bespoke zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na potrzeby każdego użytkownika.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska / dfusion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *