Rooms of Realities przeniesie graczy do wnętrza łodzi podwodnej

Gamedust i studio Bluekey prezentują najnowszy trailer Rooms of Realities. To VR-owa gra inspirowana pokojami zagadek. Twórcy potwierdzają, że gra zadebiutuje w 2023 roku.


Do tej pory twórcy zapowiedzieli pokój zagadek osadzony w opuszczonym szpitalu oraz we wnętrzu egipskiej piramidy. Z najnowszego zwiastuna gracze dowiadują się, że gra pozwoli im także zanurzyć się w głębokim oceanie na pokładzie opuszczonej łodzi podwodnej. Na dodatek takiej inspirowanej powieścią Juliusza Verne’a i jego 20 000 mil podmorskiej żeglugi. Łódź będzie wypełniona zagadkami, a ich rozwiązywanie będzie przybliżać graczy do ukrytego skarbu.

O Rooms of Realities

Rooms of Realities pozwoli na rozgrywkę w rozmaitych escape roomach, o różnym poziomie trudności. Poszukiwania klucza lub łamania kodu będzie można podjąć się, zarówno grając samodzielnie, jak i przeżywając wciągającą przygodę razem z przyjaciółmi w trybie kooperacyjnym.

Wykorzystanie technologii VR wyniesie doświadczenia płynące z rozgrywki na wyższy poziom i pozwoli jeszcze intensywniej przeżywać wszystkie przygody. Wykazywanie się spostrzegawczością i sprytem da jeszcze większą satysfakcję. Rooms of Realities ma być grą dla osób w każdym wieku. Próby wydostania się z pokoju odbywać się będą w przyjaznej i czytelnej oprawie, dlatego nawet pozornie niepokojące miejsce będzie sprzyjać główkowaniu. Gra utrzymana jest w konwencji powieści przygodowej dla młodzieży.

Główne cechy gry

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *