Igrzyska Olimpijskie – Tokyo 2020

Jesteście fanami Igrzysk Olimpijskich? To fantastycznie! Od czwartku do wczesnych godzin porannych w poniedziałek Microsoft.com zaoferował darmowy weekend z grą o Igrzyskach Olimpijskich w Tokio 2020!

https://www.youtube.com/watch?v=WDGpZ6HV1bY&feature=emb_title

Przyjemność z rywalizacji

Nie ważne czy graliśmy z przyjaciółmi czy z rodziną. Radość z tej gry może czerpać każdy! W trybie multiplayer możemy zagrać z maksymalnie ośmioma osobami. No chyba, że macie ochotę na samotną rywalizację, to nie ma co do tego żadnych przeszkód.

Dostępne dyscypliny

Dyscyplin sportowych mamy aż 18!

Mowa o sztafecie 4×100, biegu przez płotki, rzucie młotem, skoku w dal, biegu na 100 metrów, baseballu, koszykówce, tenisie, siatkówce plażowej, BMXie, boksie, judo, rugby, piłce nożnej, pływaniu, wspinaczce sportowej, oraz tenisie stołowym. Zawsze znajdzie się jakiś rekord do pobicia. Walka o złoto nigdy nie sprawiała mi tyle radości, co teraz.

Postać

Tworząc zawodnika możemy obudzić w sobie ducha rywalizacji. Dobieramy do niego indywidualne umiejętności, i idealny kostium. Oczywiście ja wybrałam strój w kolorach reprezentacji naszego kraju.

Osobiście nie lubię gier sportowych, jednak przy tej grze naprawdę dobrze się bawiłam! Zastanawiam się nawet czy po darmowym weekendzie nie zakupić pełnej wersji gry. Jest idealna na rywalizację w gronie przyjaciół.

Wersja cyfrowa: 169,99 zł
Wersja pudełkowa: 154 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *