Fotel Yumisu 2050X z podłokietnikami X-CROSS

Czas globalnej pandemii uświadomił nam, że wiele prac możemy wykonywać z naszego domowego zacisza. W odpowiedzi na tego typu zapotrzebowanie, firma Yumisu wprowadziła nowy model fotela. Zapewni on użytkownikom komfort, nawet przy długotrwałych posiedzeniach przed ekranem.


Praca, spotkania, nauka, rozrywka… Wszystkie te czynności wykonujemy bardzo często z jednego miejsca. Dlatego ważne jest, by podczas wielogodzinnego siedzenia, zapewnić naszemu ciału komfort i wygodę. Należy również pamiętać o tym, aby nie wpływało to negatywnie na nasze zdrowie. Firma Yumisu zaprezentowała nowy model fotela Yumisu 2050X, który w odpowiedzi na aktualną sytuację na świecie, wyposażony został w rewolucyjne podłokietniki X-CROSS. Zapewniają one odpowiednie wsparcie dla rąk i ramion.

Fotel 2050X zaprojektowany został w taki sposób, by idealnie wtapiać się w każde otoczenie. I to niezależnie od tego, czy posłuży nam on w domowym biurze, czy stanie się wyposażeniem centrum rozrywki. Smukła, elegancka i nowoczesna forma jest uniwersalna. Fotel pasuje zarówno do profesjonalnego, jak i nieformalnego wystroju pomieszczenia. Dbałość o szczegóły i jakościowe wykończenie sprawią, że fotel 2050X na długi czas stanie się nieodłącznym towarzyszem codziennej pracy i zabawy.

Kubełkowy „gamingowy” design

Kubełkowy design fotela zapewnia odpowiednią pozycję podczas wielogodzinnego siedzenia. Odciąża kręgosłup i poprawia komfort siedzenia. Oddychający materiał skutecznie minimalizuje ryzyko nadmiernego pocenia nawet w najgorętsze dni. Wygody dopełnia poduszka ISHIN, która dopasowuje się do pozycji szyi i dzięki piance memory foam zapamiętuje jej kształt. Do tego wytrzymały szkielet, na którym bazuje oparcie fotela, sprawia, że 2050X to jeden z najbardziej niezawodnych modeli na rynku.

Innowacyjne podłokietniki X-CROSS to zupełna nowa jakość wśród foteli przeznaczonych do pracy i gamingu. Odpowiednie podparcie łokci stabilizuje ramiona i niweluje uczucie zmęczenia rąk. Podłokietniki X-CROSS pozwalają na konfigurację pozycji w najwyższym stopniu dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Aż 4 punkty regulacji, pozwolą na idealne dopasowanie wysokości, długości, rozstawu czy pozycji podłokietników. Siedzenie w fotelu Yumisu 2050X to szyty na miarę komfort, niezależnie od wykonywanej czynności.

Kto by pomyślał!

Konstrukcja stelażu fotela gamingowego Yumisu 2050X została zbudowana ze stali niestopowej. Ponadto całość wypełniono odlewem z zimnej pianki. Podstawa fotela została wzmocniona z aluminium, co stanowi gwarancję wytrzymałości i solidnego wykonania. Dzięki swojej budowie fotel wytrzyma obciążenie aż do 150 KG.

źródło: informacja prasowa Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *