HYPER REAL zapowie nowy tytuł podczas Tokyo Game Show 2023

Japoński wydawca gier HYPER REAL ogłosił swoją najnowszą grę zatytułowaną SAEKO: Giantess Dating Sim! Dodatkowo, podczas targów przedstawione zostaną trzy wersje demonstracyjne nowych gier wydawcy.


HYPER REAL to nowo powstały wydawca gier, którego misją jest wykraczanie poza granice kulturowe i gamingowe. Jednocześnie chce sięgać poza rzeczywistość gier wideo wspierając przy tym twórców z Japonii i Azji, wprowadzając ich do świata gier. Sankei Digital Inc. (prezes: Tatsushi Doi) ma przyjemność poinformować, że HYPER REAL będzie obecne na Tokyo Game Show 2023, które odbędzie się w Makuhari Messe, w dniach 21 -24 września w godz. 10:00-17:00. Stoisko będzie zlokalizowane w hali 9-11, Indie Game Corner, 09-E68, gdzie będą dostępne trzy wersje demonstracyjne gier.

SAEKO: Giantess Dating Sim

Gra SAEKO: Giantess Dating Sim, opracowana przez SAFE HAVN STUDIO, dołączyła do portfolio nowo ogłoszonych tytułów wydawniczych. Jest to produkcja przygodowa, która opowiada o życiu Saeko, dziewczyny o mocach zmniejszania ludzi. Mocach, które bez wahania wykorzystała na głównym bohaterze, by przetrzymywać go… w szufladzie. Trailer i grywalne demo będą dostępne na stoisku HYPER REAL podczas Tokyo Game Show 2023.

Główny bohater, wielkości kciuka Saeko, stara się przetrwać w otchłani jej szuflady. Rozmawia z innymi zmniejszonymi, żywi się okruszkami i dotrzymuje olbrzymiej dziewczynie towarzystwa. Niecodzienna sytuacja wydaje się dość spokojna. Jednak uwaga: zły humor Saeko może skończyć się dla naszego bohatera zbyt mocnym przytulaniem. Ze skutkiem śmiertelnym.

Aojuji Hospital: Tokyo Eidolic Anatomy Division

Mrożąca krew w żyłach historia o anatomii, folklorze, lokalnych wierzeniach i skokach w czasie. W roku 1999 w Japonii doszło do serii tragicznych wypadków spowodowanych przez paranormalnych, uosobienie lokalnych wierzeń. Główny bohater dołącza do tajemniczej organizacji w Szpitalu Aojuji, aby zbadać niecodzienną anatomię paranormalnych.

Dome-King Cabbage

Krótka opowieść RPG osadzona w uniwersum gdzie kolekcjonuje się potwory. Człowiek-chmura o imieniu Mush udaje się na rozmowę o pracę na enigmatycznie brzmiące stanowisko Króla Kopuły. Przygotuj się na spotkanie z barwną paletą ekscentrycznych, unikalny postaci, okraszonych bajkową oprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *