Ghostrunner na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

505 Games wraz z deweloperami i partnerami: All in! GamesOne More Level3D Realms i Slipgate Ironworks zapraszają graczy do przygody w Ghostrunner. By było ciekawiej – w edycji fizycznej i cyfrowej dla PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Cieszący się ogromnym uznaniem wśród krytyków cyberpunkowy odlot FPS z elementami parkouru otrzyma dodatkowe usprawnienia w wersji na next-genowe konsole. Osoby posiadające PS5 i Xbox Series X|S, które wcześniej zakupiły edycje na Xbox One i PlayStation 4, mogą uaktualnić tytuł za darmo.


Ghostrunner to gra akcji, w której wcielamy się w cyber-wojownika, przemierzając ostatni bastion ludzkości, jakim jest wielka wieża-miasto. Zadaniem głównego bohatera jest stawienie czoła wrogom, odkrywanie sekretów super-struktury i pokonanie Klucznika. Pomóc ma w tym zaawansowana technologicznie katana, wystarczająco ostra, by zabijać wrogów jednym ciosem.

Przemykamy po spektakularnie oświetlonych neonami ścianach, gdzie otoczenie jest teraz wzbogacone o efekt HDR oraz ray tracing (dostępny w trybie wysokiej jakości obrazu). Wspinamy się na szczyt Dharma Tower, piętro po piętrze, podziwiając oszałamiająco szybką akcję w 4K przy 120 FPS i odradzamy się po wyjątkowo krótkich loadingach. Dźwięk przestrzenny w 3D znakomicie uzupełnia pulsujące rytmy elektronicznej muzyki Daniela Deluxe, a odgłosy każdego ciosu kataną oraz przeczących grawitacji skoków będą rezonować jeszcze mocniej. Dzięki haptycznym wibracjom na PlayStation 5 poczujemy ciężar każdego swojego ruchu.

Tryby gry

W next-genowej edycji Ghostrunner znajdziemy wszystkie tryby z podstawowej wersji gry, które pojawiły się w zeszłym roku. Walka z czasem w Kill Run Mode. Uchwycimy pełne gracji i zabójczej zwinności ruchy Jacka w Photo Mode. Natomiast w Wave Mode, w rozgrywce inspirowanej roguelike, zaadaptujemy się do dynamicznie zmieniających się warunków gry lub zginiemy podczas prób. Możemy również spróbować Assist Mode, w którym każde uderzenie kataną kończy się natychmiastową śmiercią przeciwnika, a my zyskamy dodatkowe życie i krótsze cooldowny umiejętności, a gra spowolni nieco na tempie, byśmy mogli lepiej reagować.

Dzięki pakietowi Zestaw Jacka, dostępnemu na PlayStation 5 (33 zł) i Xbox Series X|S (31,99 zł) będziemy mogli odświeżyć wygląd bohatera, korzystając z szeregu skórek na katany czy rękawice. Ten zestaw zawiera wszystkie dotychczasowo wydane przedmioty kosmetyczne Ghostrunnera – z niedawnego Pakietu Neonowego oraz wcześniejszych: Pakietu Zimowego Pakietu Stalowego Wołu.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *