Maxcom FW43 Cobalt 2 w nowej odsłonie

Nie od dziś wiadomo, że smartwatche posiadają wiele zalet, co skutecznie przekłada się na ich wzrastającą popularność. Sprawiają, że korzystanie ze smartfonów jest o wiele wygodniejsze, motywują do aktywności fizycznej, a także pozwalają monitorować stan zdrowia użytkownika. Taki jest również nowy produkt w ofercie polskiej marki MaxcomFW43 Cobalt 2.


Nowy smartwatch od Maxcom został wyposażony w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 1,28″ i rozdzielczości 240x240px. Do połączenia ze smartfonem wykorzystuje technologię Bluetooth 5.1. Sprawia to, że smartwatch Maxcom FW43 Cobalt 2 pozwala odbierać powiadomienia o połączeniach czy wiadomościach bezpośrednio na swoim ekranie. Menu inteligentnego zegarka zostało zaprojektowane w konwencji obrotowej tarczy, która umożliwia dostęp do poszczególnych funkcji i aplikacji, jak m.in. prognoza pogody. Ważną cechą nowego smartwatcha Maxcom FW43 Cobalt 2 jest również długość jego pracy na jednym ładowaniu. Został on wyposażony w wydajną baterię o pojemności 210mAh, która zapewnia mu do 10 dni działania.

Personalizacja

Wszelkiego rodzaju zegarki postrzegane są jako doskonały dodatek do ubioru, który podkreśla nasz charakter. Również w tym zakresie smartwatche mają wiele do zaoferowania. Koperta Maxcom FW43 Cobalt 2 została zaprojektowana w klasycznym stylu i wykonana z wytrzymałych materiałów. Smartwatch dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz złotym. Inteligentne zegarki pozwalają na łatwą personalizację. W przypadku tego modelu możliwa jest wymiana paska oraz wybór wzoru tarczy. Umożliwia to łatwe i szybkie dostosowanie się do potrzeb użytkownika.

Zdrowie i aktywność

Maxcom FW43 Cobalt 2 został wyposażony w monitory pracy serca, snu oraz ciśnienia i saturacji krwi. Ponadto posiada również krokomierz i osiem trybów sportowych. Smartwatch ten umożliwia zarządzanie playlistą ze smartfona na dotykowym ekranie zegarka. Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu niesie ze sobą ryzyko pogorszenia się warunków atmosferycznych. Pomocna w tym zakresie jest aplikacja prognozy pogody, która wyświetla się na ekranie zegarka, oraz fakt, że urządzenie może pochwalić się odpornością na pył i wodę, określoną normą IP67. Dane na temat treningów oraz swojego zdrowia możemy śledzić również na ekranie smartfona, za pośrednictwem aplikacji DA FIT.

Dane techniczne Maxcom FW43 Cobalt 2

źródło: informacja prasowa Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *