Game Industry Conference 2023 uświetnią wyjatkowi goście

Tegoroczna odsłona Game Industry Conference (GIC) zbliża się wielkimi krokami. Z pewnością już teraz warto wpisać ten event w kalendarz. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 października 2023, czyli równolegle z Poznań Game Arena, co stało się już swojego rodzaju tradycją. Imprezę uświetni masa wybitnych gości i prelegentów, a wszystkich, którzy czują się na siłach, by dołączyć do tego grona, zachęcamy do sprawdzenia się w tej roli.


Game Industry Conference 2023 idzie w parze z niezwykle popularnym Poznań Game Arena, a oba wydarzenia odbywają się w tym samym miejscu. Dzięki temu w ten wyjątkowy weekend Poznań zamienia się gamingową stolicę Polski. Imprezy przyciągają nie tylko miłośników, ale i twórców gier wideo z całego świata. Wśród tegorocznych prelegentów GIC znajdą się:

🎙️ Kate Edwards. Prezeska i główna konsultantka w firmie Geogrify, członkini zarządu organizacji Take This. To także była dyrektor wykonawcza IGDA oraz Global Game Jam. W swojej karierze współpracowała z takimi markami, jak EA, BioWare, Google, Amazon, Facebook, LEGO i Ubisoft.
🎙️ Grzegorz Wątroba. Wyróżniony nagrodą Best Programming Talk podczas GIC21! Główny inżynier oprogramowania w PixelAnt Games. Programista C z 13-letnim doświadczeniem. Zdobył je, pracując w takich firmach, jak Bloober Team, One More Level, Fool’s Theory i wielu innych.
🎙️ Noah Falstein. Związany z branżą gier wideo od 1980 roku. W trakcie swojej kariery pracował w LucasArts Dreamworks Interactive, 3DO i wielu innych uznanych firmach. Były główny projektant gier w Google. Współtwórca chociażby takich tytułów, jak Battlehawks 1942, Sinistar, seria Indiana Jones i Chaos Island.
🎙️ David Fox. Jeden z założycieli Lucasfilm Games oraz LucasArts znany z pionierskiego podejścia do tworzenia gier przygodowych. W przeszłości pracował nad takimi tytułami, jak Rescue on Fractalus!, Labyrinth, Zak McKracken and the Alien Mindbenders.

Game Industry Conference 2023

Wszyscy prelegenci, którzy wezmą udział w Game Industry Conference 2023 otrzymują wejściówki rangi Business Pass. Na najlepszych mówców czekają też nagrody pieniężne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *