Smartwatch dla aktywnych – Maxcom FW56 CarbonPro

Teraz zegarek służy już nie tylko do sprawdzania godziny. Dzięki inteligentnym zegarkom możemy prowadzić rozmowy, przeglądać skrzynkę mailową, czy otrzymywać powiadomienia z mediów społecznościowych. Tego typu urządzenia są także niezwykle przydatne podczas uprawiania sportu. Właśnie z myślą o osobach, które uwielbiają ruch powstał Maxcom FW56 CarbonPro.


Smartwatch FW56 CarbonPro szczególnie docenią osoby aktywne, które chcą na bieżąco monitorować swoje postępy, sprawdzić przebytą liczbę kroków, mierzyć tętno czy natlenienie krwi. Dzięki bezprzewodowej łączności ze smartfonem zegarek przesyła dane do aplikacji. Dostęp do zebranych w ten sposób informacji jest bardzo szybki i bezproblemowy.

Tryby sportowe w zasięgu ręki

Szeroka gama dostępnych trybów sportowych zachęca do eksperymentowania z ponad 100 nowymi dyscyplinami, wśród których znajdziemy m.in. wspinaczkę. Funkcje sportowe umożliwiają ustawienie wskazań smartwatcha na konkretną dyscyplinę, by jeszcze skuteczniej kontrolować intensywność wysiłku. Ponadto, dzięki precyzyjnym czujnikom, przez całą dobę, w tym podczas treningu, Maxcom FW56 CarbonPro zweryfikuje takie parametry organizmu, jak np. tętno, saturacja krwi, ciśnienie i wiele innych. Wyniki pomiaru automatycznie zapisują się w aplikacji, a zegarek informuje o wykryciu najdrobniejszych nieprawidłowości. Dzięki funkcji krokomierz, smartfon informuje, ile kroków wykonujesz w ciągu dnia. W przerwach między ćwiczeniami ważny jest zdrowy i efektywny sen, dlatego Maxcom FW56 CarbonPro na bieżąco go monitoruje.

Niepowtarzalna tarcza

Dotykowy ekran zegarka wykonany jest ze szkła wysokiej jakości. Do wyboru mamy 100 tarcz z modnymi grafikami, od minimalistycznych po najbardziej wymyślne, statycznych i animowanych. Ponadto urządzenie daje możliwość stworzenia własnej, niestandardowej tarczy, na której można umieścić zdjęcie. Wystarczy, że ustawisz jako tapetę wybrane zdjęcie z galerii swojego telefonu.

Rozmowy przez zegarek

Maxcom FW56 CarbonPro umożliwia również wykonywanie i odbieranie połączeń oraz wygodne prowadzenie rozmów w każdej sytuacji, bez konieczności wyciągania telefonu. Z kolei tryb migawkowy pozwala zdalnie sterować telefonem przy wykonywaniu zdjęć. I co ważne smartwatch ma długi czas działania, niską masę oraz czytelny wyświetlacz. Do wyboru są 2 wersje kolorystyczne obudowy: czarna i różowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *