Etui dla OPPO Find N2 Flip do wydruku w 3D

Współpraca OPPO z Zulu Kuki, artystą wizualnym i pasjonatem nowych technologii, wchodzi na nowy etap. Jak? Wraz z udostępnieniem fanom marki i użytkownikom Internetu projektu autorskiego etui dla OPPO Find N2 Flip jako plik STL. Dzięki temu każda zainteresowana osoba będzie mogła samodzielnie wydrukować oryginalne etui w 3D.


OPPO po raz kolejny zaprosiło do współpracy Łukasza Pączkowskiego – szerzej znanego jako Zulu Kuki. To artysta wizualny, jeden z najciekawszych projektantów w naszym kraju. W ramach kampanii OPPO Find N2 Flip, producent poprosił go o zainspirowanie się designem najnowszego pionowo składanego smartfona marki i stworzenie wyjątkowego projektu. Składa się na niego autorskie etui wraz z boxem, w którym zmieści się pudełko smartfona. Zarówno etui, jak i box zostały wydrukowane przez projektanta w drukarce 3D.

Stworzenie case dla OPPO Find N2 Flip było dla mnie sporym wyzwaniem, a także ogromną lekcją. Zaczynając od podróży do Londynu na globalną premierę modelu, przez niezliczone ilości prototypów wydrukowanych w mojej pracowni, kończąc na zaprezentowaniu projektu na stoisku marki podczas targów MWC w Barcelonie. Ostatnim elementem układanki jest oddanie obudowy w Wasze ręce. Nie można jej kupić. Wraz z marką OPPO podjęliśmy decyzje by udostępnić projekt jako plik (.stl), który możecie sobie wydrukować.

– Zulu Kuki.

Projekt etui w formacie STL jest do pobrania tutaj.

źródło: informacja prasowa OPPO Polska / 24/7Communication

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *