Dying Light 2 świętuje pierwsze urodziny

Bestsellerowa seria Techlandu przekroczyła próg 30 mln sprzedanych kopii. To jednak nie jest jedyny powód do tego, by świętować razem z twórcami. Niedługo będzie miała miejsce pierwsza rocznica wydania Dying Light 2 Stay Human. To najlepiej sprzedająca się gra o zombie 2022 roku. Techland przygotował z tej okazji masę atrakcji i aktualizacji dla społeczności graczy.


Nasz zespół będzie nadal tworzyć niezapomniane doświadczenia dla graczy na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach i będziemy dalej wspierać grę, dodając nową zawartość przez nadchodzące lata.

– mówi Adrian Ciszewski, Chief Creative Officer w Techlandzie.

Wspaniałe wyniki mówią same za siebie i potwierdzają sukces marki Dying Light. Mogliśmy osiągnąć to jedynie dzięki wspaniałej społeczności. Chciałbym skorzystać z tej okazji by podziękować wszystkim jej członkom za okazane wsparcie. Mamy ambitne plany, by nie tylko rozwijać i tworzyć nową zawartość do gry, ale chcemy również trafić do innych mediów i obszarów rozrywki.

– skomentował Oleg Klapovskiy, Chief Publishing Officer we wrocławskim studio.

Dying Light 2 Stay Human w promocyjnej cenie

Wisienką na torcie z okazji rocznicy gry jest specjalna cena przygotowana dla wszystkich graczy. Mogą oni skorzystać z 50% zniżki na zakup tytułu.

Nostalgiczne upominki

Posiadacze Dying Light, jak i Dying Light 2 mogą skorzystać ze specjalnych upominków. Mowa o Crane Bundle oraz wielu innych niespodzianek. Wszystko to można znaleźć na techlandgg.com/first-anniversary.

Zestawy dla wszystkich

W trakcie tygodniowych obchodów gracze będą otrzymywać dodatkowe prezenty za ukończone wyzwania społeczności. Wszystko to podczas wydarzeń Bloody Anniversary (od 31 stycznia do 9 lutego) oraz Dropkick Weekend (od 9 lutego do 13 lutego). Ci, którzy wezmą udział i ukończą pierwsze wydarzenie, otrzymają za darmo przedmioty z Rais Bundle. Są one dostępne także poza wyzwaniami za 2,99 USD. Nagrodą za uczestnictwo i zakończenie wydarzenia weekendowego jest darmowy Bracken Bundle (warty 2,99 USD).

Ale to nie koniec! Gracze, którzy będą oglądać stream rocznicowy lub jedną z transmisji partnerskich do 7 lutego, otrzymają jeszcze więcej nostalgicznych upominków Twitch Drops.

Przyszłość, która nadchodzi

Techland nie zwalnia tempa na początku roku i wraz z pierwszą rocznicą wydania gra otrzyma aktualizację, o którą prosiła społeczność. Patch Community Update #2 będzie zawierać Cross-Gen oraz Poziomy Legend. Oprócz tych usprawnień, wielu fanów jest zainteresowanych rozwojem gry w nadchodzącym roku. Deweloperzy przedstawili nowe plany wsparcia oraz będą kształtować i urzeczywistniać swoje założenia na 2023 rok, w ramach deklaracji 5-letniego wsparcia gry.

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Pierwsze zapowiedzi dotyczące przyszłości rozwoju Dying Light 2 padły podczas oficjalnego streamu na rocznicę na twitch.tv/techland. Ten odbył się w dniu wczorajszym.

Wśród pokazanych materiałów pojawiły się grafiki koncepcyjne drugiego DLC do gry.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *