One Piece: serial Netflixa nadciąga!

Tak, to się dzieje! Netflix potwierdził, że jego najnowsza produkcja One Piece pojawi się na platformie jeszcze w 2023 roku. To tak naprawdę wszystko, co wiemy do tej pory w tym temacie. Sam Netflix nie podał jeszcze konkretnej daty, chociaż firma pochwaliła się nowym plakatem adaptacji długoletniej pirackiej mangi i anime Eiichiro Ody. Tak – to najdłuższa seria anime, jaka kiedykolwiek powstała. Mają rozmach!


O tym, że Netflix zabiera się za adaptację, dowiedzieliśmy się po raz pierwszy w 2020 roku. Całość będzie prowadzona przez showrunnerów Matta Owensa i Stevena Maedę. W głównej obsadzie znajduje się: Iñaki Godoy jako Luffy, Mackenyu jako Zoro, Emily Rudd jako Nami, Jacob Romero Gibson jako Usopp oraz Taz Skylar jako Sanji. Nie było jeszcze okazji zobaczyć, jak prezentują się fragmenty nadchodzącego serialu. Natomiast Netflix przedstawił zakulisowe spojrzenie na niektóre z imponujących zestawów One Piece. Choćby na sam statek, który został zbudowany – tak, zbudowali go i to nie komputerowo!

Na początku tego roku tytuł otrzymał także nową adaptację gry w postaci One Piece Odyssey. Ta jest dostępna na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X od 13 stycznia 2023.

Niestety chyba jest się czego obawiać. One Piece to kolejna próba adaptacji jako serial z prawdziwymi aktorami stworzona przez serwis. Pojawił się także film Death Note, który w sumie wypadł jako tako, oraz serial Cowboy Bebop, który zakończył się na jednym sezonie. Ciekawe, dlaczego…

źródło: theverge.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *