Dying Light 2 Stay Human: co czeka graczy w najbliższych miesiącach?

Techland ujawnia informacje o nadchodzącej, darmowej zawartości, która jeszcze w tym roku zostanie oddana w ręce fanów Dying Light 2 Stay Human. W ciągu najbliższych kilku miesięcy gracze mogą spodziewać się pojawienia zupełnie świeżej i różnorodnej zawartości. Między innymi nowych misji i aktywności, chociażby takich jak „Atak na wieżę” w trybie kooperacji. Jest to bezpośrednią odpowiedzią na prośby społeczności o wprowadzenie raidów typu dungeon. Do gry zawitają również kolejne warianty wrogów, mechanika naprawy broni, więcej darmowych strojów oraz możliwość korzystania z noży i broni drzewcowej. Na koniec coś naprawdę dużego! By dać graczom jeszcze więcej narzędzi i swobody w walce z żądnymi krwi przeciwnikami, Techland wprowadzi broń palną!


Kalendarz nadchodzących zmian nie byłby kompletny bez zapowiedzi kolejnych crossoverów i specjalnych wydarzeń w grze. W październiku Villedor nawiedzą krwiożercze wampiry z Vampire: The Masquerade. Poprowadzi to wszystkich ku mrocznemu klimatowi zbliżającego się wielkimi krokami Halloween. Gracze mogą spodziewać się również crossovera z For Honor od Ubisoftu, a rok zakończony zostanie zimowymi obchodami.

Deweloperzy cieszą się, że kierunek, w którym planują rozwijać Dying Light 2 Stay Human jest spójny z oczekiwaniami graczy. Przekonali się o tym chociażby za sprawą zgłoszeń nadesłanych przez program Pomysłów Społeczności. Dzięki temu mogą nieprzerwanie pracować, tworząc unikalne i najbardziej rozbudowane doświadczenie wśród produkcji z zombiakami w roli głównej. Tym samym zapewniają, że doceniają wkład graczy i niezmiennie zależy im na słuchaniu głosu społeczności, gdyż pozostają wierni zobowiązaniu, które zakłada co najmniej 5 lat popremierowego wsparcia dla gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *