Duża aktualizacja dla Enlisted

Wojenny shooter Enlisted otrzymał właśnie nową, dużą aktualizację At the Reichstag Walls. Wprowadza ona zupełnie nowe mapy, bronie i pojazdy dla wszystkich kampanii. Fani takich rozgrywek z pewnością będą usatysfakcjonowani.


Każda z nowych map wnosi do rozgrywki coś wyjątkowego. Kampania w Normandii daje graczom ciekawe zadania. Należy do nich ochrona lub zdobycie lotniska. Wszystkie samoloty w bazie są zatankowane i gotowe do akcji. Co za tym idzie, żołnierze mogą z nich skorzystać i dodatkowo wesprzeć swoich towarzyszy. Bitwa o Moskwę rozgrywa się w ogromnym kompleksie leśnym. Obejmuje ona wycinkę drzew oraz montaż tratw rzecznych. Znajdziemy na niej także budynki przemysłowe i stację kolejową. W skład kampanii berlińskiej wchodzi bitwa o Wilhelmstrasse. Jest to jedna z najsłynniejszych ulic Berlina oraz jedna z dróg, którą Armia Czerwona zaatakowała Kancelarię Rzeszy. Ulica jest dobrze ufortyfikowana, więc piechota będzie musiała korzystać z wąskich, bocznych uliczek i budynków.

Bitwy w Enlisted na nowym poziomie

Wszystkie wspomniane wcześniej kampanie otrzymały nowe poziomy progresji. Wprowadzają one dziesiątki nowych oddziałów, broni i pojazdów, w tym karabin przeciwpancerny PTRS 41, karabin maszynowy M1A1 Thompson, czołg lekki M24 Chaffee, Republic P-47D-28 Thunderbolt i myśliwce Fw 190 A-8. Każdy z nich był rzeczywiście używany w odpowiednich okresach II wojny światowej.


Zamknięte beta testy Bitwy o Berlin w shooterze Enlisted przeszły do drugiego etapu, w którym dopracowywany jest system progresji. W związku z tym uczestnicy testów zdobywają teraz punkty doświadczenia i mogą odblokowywać kolejne poziomy kampanii, ulepszać oddziały, wybierać broń i wyposażenie oraz rekrutować nowych żołnierzy. Progresja zaczyna się od poziomu 1. i nie zostanie wymazana po zakończeniu CBT. Pełny dostęp do berlińskiego CBT jest dostępny dla posiadaczy odpowiednich pakietów wczesnego dostępu. Jednak poprzez aktualizację każdy może spróbować swoich sił podczas berlińskich bitew, używając podstawowych oddziałów poziomu 1.

źródło: galaktus.prowly.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *