Dustwind – The Last Resort z premierą na konsole

Z-Software GmbH informuje, że Dustwind – The Last Resort to taktyczna gra czasu rzeczywistego umiejscowiona w mrocznej, post-apokaliptycznej przyszłości. Trafi ona na konsole 15 września 2021. Tytuł znalazł już grono oddanych fanów wersji na PC, a teraz będą mogli się nią cieszyć także posiadacze PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Dustwind – The Last Resort opowiada historię pewnej, bezimiennej dziewczyny, która straciła pamięć, została pobita i pozostawiona na pewną śmierć w świecie, który zawalił się pod wpływem apokalipsy. Na przekór wszystkim, bohaterka nie umarła. Obiecała swoim oprawcom zemstę i wszystkie swoje czyny podporządkowała temu celowi. Szybko jednak okazało się, że na szali leży nie tylko jej własny los, ale o wiele, wiele więcej.

Kampania w Dustwind – The Last Resort

Kampania fabularna w Dustwind – The Last Resort składa się z szesnastu emocjonujących misji, w których oprócz zmysłu taktycznego, przyda się także spryt i celne oko. Jako gracze będziemy rozwijali bohaterkę w taki sposób, by jak najlepiej odpowiadała naszym preferencjom dotyczącym rozgrywki. Dobierzemy odpowiednią broń i ekwipunek w zależności od stojących przed nami wyzwań.

Przeżycie w nieprzyjaznym świecie często będzie wymagać podejmowania rozważnych decyzji taktycznych. W Dustwind można postawić na otwartą konfrontację z wrogami lub wykorzystać otoczenie na swoją korzyść, rozstawić pułapki i podstępem pokonać każde zagrożenie. Gra pozwala korzystać z różnych rodzajów broni i amunicji, stawiać wieżyczki i barykady, a także prowadzić pojazdy. Dzięki temu każda misja w grze może zostać rozegrana na wiele różnych sposobów.

Kluczowe cechy gry

Dustwind – The Last Resort zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S już 15 września 2021 roku w cenie 17,99 Euro.

Od 1 września 2021 roku na stronie Microsoft Store można składać zamówienia przedpremierowe na konsole Xbox.

źródło: informacja prasowa Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *