Darmowe DLC do Chernobylite

All in! Games oraz deweloperzy z Farm 51 ogłaszają, że Monster Hunt, pierwsze z zapowiedzianych darmowych rozszerzeń do gry Chernobylite trafił na konsole w dniu wczorajszym (18 stycznia 2022). Premierze towarzyszyło wydanie płatnego skin packa dla posiadaczy Xboxa, który trafi chwilę później na platformę PlayStation. Dodatkowo, konsolowi gracze mogą cieszyć się zaktualizowaną wersją gry – nowy mega patch poprawi mechaniki Black Stalkerów zgodnie z feedbackiem otrzymanym od społeczności, a także naprawi kilka mniejszych usterek.


Monster Hunt podaje na śmiertelnej tacy trzy nowe typy potworów grasujących w Zonie. To najgorsze, jakie dotychczas przyszło graczom spotkać. Każdy z nich wykorzysta w walce nową, nietypową umiejętność – żeby przeżyć spotkanie z nimi, należy być przygotowanym na każdą ewentualność.

O grze Chernobylite

Chernobylite to survivalowy horror osadzony w czarnobylskiej Zonie, która została przeniesiona na ekrany dzięki hiperrealistycznym skanom 3D. Jako Igor, fizyk i były pracownik elektrowni jądrowej, gracze wracają do Prypeci by odszukać zaginioną 30 lat temu narzeczoną. Aby odkryć prawdę muszą walczyć z innymi stalkerami i żołnierzami, a także paranormalnymi stworzeniami i nieprzyjaznym, radioaktywnym środowiskiem. Czeka na nich mrożąca krew w żyłach przygoda, spiski, horror oraz historia o miłości i obsesji. Nie każdy będzie gotowy pokonać swój strach.

Łowy w darmowym dodatku idą w parze ze stylem – zanim rozpocznie się polowanie na zupełnie nowe potwory, konsolowi gracze otrzymali możliwość przyozdobienia swojego wyposażenia w upiorny skin pack Autumn Dread. Pakiet skórek jest dostępny w cenie ok. 18 zł. Dodatek Monster Hunt jest już do pobrania na PC.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *