Czekamy na Civitatem!

Mill Games oraz LW Games postanowili ogłosić, że ich dzieło Civitatem, łączące w sobie średniowieczne budowanie, pojawi się na Steamie już 1 sierpnia 2022. Tytuł będzie można nabyć z 10% zniżką na premierę. Fani city-builderów są już przygotowani na nowe wyzwania?


Civitatem to średniowieczny city-builder, w którym pomożemy swoim „podopiecznym” założyć nową osadę w niebezpiecznych krainach, wykorzystując ich umiejętności i dostępne zasoby.

Najważniejszym zasobem są ludzie. Każdy z nich specjalizuje się w rożnych obszarach, zdobywając doświadczenie za każdym razem, gdy wykonują zadanie.

Naszym zadaniem jest edukowanie ich w szkołach i bibliotekach, by mogli wykonywać bardziej złożone zadania i prace. Oprócz edukacji, ich zdrowie jest równie ważne, więc musimy zadbać o to, aby zielarze i lekarze byli dostępni.

Natura zawsze stawiała na swoim. Od zarania dziejów pokazywała swoją moc. Przygotowujemy więc ludzi na burze, choroby, trzęsienia ziemi i inne wydarzenia. Zdobycie wykształcenia, technologii i zbudowanie silnej osady pomoże im przetrwać w tych niespokojnych czasach. Pamiętajmy jednak o obronie swojej wioski przed najeźdźcami, dzikimi zwierzętami i nieprzyjaznymi sąsiadami.

Kluczowe cechy Civitatem

źródło: informacja prasowa Mill Games

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *