Crossout Mobile rozszerza się o kolejne 51 krajów

Targem Games i Gaijin Entertainment ogłosili, że mobilna gra akcji Crossout Mobile zostanie wkrótce wydana na systemach Android (3 lutego) i iOS (10 lutego) w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Australii i Nowej Zelandii. Jak na razie gra jest dostępna tylko w Polsce, Wielkiej Brytanii, Rosji i kilku innych krajach. W lutym tytuł otrzyma również dużą aktualizację z nowymi mapami, częściami pojazdów i inną zawartością.


Сrossout Mobile przenosi rozgrywkę i świat popularnego na PC i konsolach Crossouta na platformy mobilne. Wojownicy ze świata Wasteland dosiadają postapokaliptycznych pojazdów opancerzonych. Na ruinach ziemskiej cywilizacji walczą o resztki zasobów. Jedna z map przenosi graczy na środek wyschniętego Adriatyku, w okolice opuszczonego, naftowego szybu wiertniczego. Inna zaś do dawnego portu kosmicznego z jednym statkiem wciąż gotowym do startu.

Co możemy zrobić w grze?

Gracze Crossout Mobile tworzą własne, unikalne maszyny z niezliczonej liczby dostępnych części. Natępnie ruszają do walki pod banderą jednej z pięciu frakcji. Pojazd opancerzony może być uzbrojony w realistyczny rynsztunek. Mowa np. o karabinach maszynowych czy strzelbach lub bardziej egzotycznych elementach. Jedna z broni może nawet wyrzucać w kierunku wroga nafaszerowane materiałami wybuchowymi koło! W grze dostępne jest również bardziej futurystyczne uzbrojenie. Mowa o railgunie, a nawet tesla-gunie, który spala wrogów stworzonymi przez człowieka piorunami.

Istotne jest, by wyposażyć pojazd w pancerz i moduły obronne (na przykład zapewniający niewidzialność) nie czyniąc go jednocześnie zbyt ciężkim do poruszania się. W Crossout Mobile pojazdy mogą się składać z nawet 40 części, a to aż nadto, by tworzyć naprawdę szalone projekty. Podczas walki każdą część można indywidualnie zniszczyć, więc wprawne oko i zręczność pozwolą graczom na rozbrojenie lub unieruchomienie przeciwnika.

Dostępność Crossout Mobile

Wstępna rejestracja dla graczy, którzy korzystają z urządzeń z systemem Android jest już otwarta. Pierwsi gracze Crossout Mobile otrzymają specjalny bonus na zachętę. Zespół pracuje również nad wersjami dla innych krajów. Data wydania zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Tytuł poza Polską jest również dostępny między innymi w Austrii, Belgi, Czechach, Niemczech oraz w 48 innych krajach. Jego popularność stopniowo wzrasta i wierzymy, że będzie już tylko lepiej!

źródło: informacja prasowa Galaktus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *