Oskar Zięta + iRobot = cudowny projekt dla WOŚP

Już od trzech lat iRobot prezentuje jedyną w swoim rodzaju wersję robota odkurzającego Roomba, którą przekazuje na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej edycji do współpracy został zaproszony sam Oskar Zięta. Jest to projektant i architekt, którego prace są rozpoznawalne na całym świecie. iRobot Roomba j7+ wyjechał z atelier artysty z rubinową nakładką wykonaną z lakierowanej stali o charakterystycznym wypukłym kształcie. Dekor wykonany przez Ziętę został podkreślony grawerami. Unikatowy model Roomba j7+ został wystawiony na aukcję w serwisie allegro.pl.


Tegoroczna licytacja to już trzecia edycja projektu, w którym iRobot współpracuje z najlepszymi artystami w Polsce. W tym roku firma przedstawia wyjątkowy projekt z okazji 30. Finału WOŚP.

Przygotowany przez Oskara Ziętę niepowtarzalny model iRobot Roomba j7+ został stworzony w kolorystyce rubinowej, a jego wyjątkowość podkreśla personalizowany grawer. Na urządzeniu możemy dostrzec trzydzieści serduszek połączonych ze sobą, co symbolizuje 30. rocznicę Finałów WOŚP. Na stacji dokującej Clean Base, która jest dołączona do robota, indywidualny charakter urządzenia podkreśla autograf Oskara Zięty.

Piękne zdobienia

Wszystkie personalizowane elementy urządzenia wykonano w autorskiej technologii obróbki stali. Dzięki temu metal użyty do produkcji zachowuje swoje unikalne właściwości. Stal dodatkowo pokryto lakierem. Uzyskano przez to charakterystyczny efekt lustra – znany z kultowych prac projektanta. Mieniąca się barwa, to również zamierzony efekt. W zależności od tego, pod jakim kątem patrzymy na urządzenie, zmienia ono swoją strukturę. Akcji towarzyszy film i dedykowana sesja zdjęciowa.

Charytatywna licytacja jest już aktywna. Wszelkie szczegóły oraz możliwość uczestnictwa w licytacji są dostępne pod tym linkiem.

Charakterystyka iRobot Roomba j7+

iRobot Roomba j7+ uczy się optymalnego sposobu poruszania i zapamiętuje określone pomieszczenia oraz przedmioty. Wszystko po to, by odkurzać jeszcze efektywniej z każdym cyklem pracy. Dzięki współpracy z aplikacją iRobot HOME opartej o środowisko Genius, urządzenie nie tylko poznaje dom, ale też reaguje na zdarzenia w czasie rzeczywistym. To dzięki nawigacji PrecisionVision. To rozwiązanie pozwala robotowi rozpoznawać przeszkody, takie jak buty, skarpety, przewody i nieczystości pozostawione przez zwierzęta domowe oraz identyfikować inne przeszkody. To po to, by efektywnie je omijać. Dzięki inteligentnej technologii robot poznaje preferencje użytkowników i dostosowuje się do nich, by jeszcze skuteczniej sprzątać dom za sprawą spersonalizowanych sugestii.

iRobot Roomba j7+ wyposażono w stację Clean Base. Automatycznie usuwa ona brud ze zbiornika robota. Dzięki stacji Clean Base można zapomnieć o odkurzaniu na długie tygodnie.

Co ważne iRobot jako pierwszy na rynku producent robotów sprzątających przeszedł pozytywnie proces weryfikacji zabezpieczania danych użytkownika. Test przeprowadziła uznana jednostka certyfikująca TÜV SÜD. Dzięki temu model iRobot Roomba j7+ posiada atest cyberbezpieczeństwa (CSC). 

Użytkownik, który wylicytuje urządzenie nie tylko wesprze charytatywnie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, ale zyska również funkcjonalny sprzęt o niepowtarzalnym designie.

źródło: informacja prasowa iRobot / Rumour

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *