Blade of Darkness na Nintendo Switch!

Wybierz jedną z czterech grywalnych postaci, chwyć za mityczne ostrze i ocal wymiar przed Złem. Ponowne wydanie gry Blade of Darkness na konsolę Nintendo Switch umożliwia walkę ze Złem zawsze i wszędzie.


Na Centralne Królestwa spadło nowe, ponure zagrożenie, a granice, dotychczas chronione przez Rycerzy Króla, nie są już bezpieczne. Klany przerażających orków są liczniejsze niż kiedykolwiek, a do tego czają się na wszystkich drogach krainy… Do tego dziwne bestie zaczęły grasować w ciemnościach, pozostawiając koczownicze ludy stepów w ciągłej gotowości do walki. Nawet silne krasnoludy, ukryte w swoich podziemnych pałacach, nie czują się bezpiecznie – z nieodkrytych tuneli kopalni nadciąga armia ohydnych stworzeń. Są coraz bliżej i bliżej…

Chaos opanował świat. Wspomnienia o wyczynach bohatera i kilku wojowników walczących z siłami Zła przetrwały jedynie dzięki pamięci najstarszych mieszkańców. Legenda głosi, że Ianna, matka wszystkich żywych istot, podarowała niegdyś bohaterowi potężny miecz. Po to, by ten mógł wejść do otchłani i pokonać zło. Teraz światu potrzebny jest nowy bohater; Wybraniec, godny władać mieczem i zniszczyć wroga – tym razem na zawsze!

Repremiera Blade of Darkness przeniesie graczy do mrocznego świata fantasy, pełnego klasycznych zagrożeń znanych wyjadaczom gatunku magii i miecza. Dzięki systemowi walki, będącym inspiracją wielu przyszłych gier, gracz będzie mógł pozbyć się wrogów za pomocą krwawych combosów. Na przygodę można udać się niezależnie od miejsca i czasu, dzięki trybowi przenośnemu Nintendo Switch!

Kluczowe cechy gry


Blade of Darkness jest już dostępne w sklepie Nintendo eShop. Na dodatek w cenie 60 PLN. Premierowo, gra została objęta 40% zniżką.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *