Bezprzewodowy odkurzacz – jedyny jakiego potrzebujesz

Odkurzacz bezprzewodowy przez lata kojarzył nam się ze sprzętem dodatkowym, którym posprzątamy niewielkie zabrudzenia czy przypadkowo wysypany ryż lub cukier. To mit, który chcemy obalić. Odkurzacz bezprzewodowy, może być jedynym, którego potrzebujesz w swoim domu. Przy jego wyborze zwróć szczególną uwagę na te 5 rzeczy.


Pionowy odkurzacz bezprzewodowy to spore udogodnienie w codziennych porządkach. Sprawdź, na jakie parametry i funkcje powinieneś zwrócić uwagę przy jego wyborze. Zawsze gotowy do pracy, wyjątkowo wygodny w użytkowaniu, bez konieczności wyciągania kabli czy podłączania rur.

Po pierwsze: wysoka moc ssąca

Wysoka moc ssąca to absolutna podstawa do skutecznego sprzątania, zwłaszcza gdy w naszym domu mieszkają zwierzęta. Silnik o mocy do 580 W, generuje moc ssania do 210 W, to znaczy, że nie zawiedzie cię nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Takimi właśnie parametrami mogą poszczycić się odkurzacze bezprzewodowe z linii Samsung Bespoke Jet (moc silnika do 580 W).

Po drugie: długi czas pracy

Drugim ważnym aspektem jest długość pracy urządzenia. Powinno to być przynajmniej kilkadziesiąt minut, tak żebyśmy mogli swobodnie poodkurzać całe mieszkanie bez obawy o rozładowanie. Odkurzacze Samsung Bespoke Jet gwarantują pracę nawet przez godzinę, a dzięki wymiennej baterii można ten czas wydłużyć o kolejne 60 minut.

Po trzecie: specjalistyczne końcówki

Podczas sprzątania odkurzamy nie tylko podłogę czy dywan, ale również meble, listwy i najróżniejsze zakamarki. Dlatego odpowiednie wyposażenie odkurzacza jest niezwykle istotne. Ponadto, jeśli posiadamy czworonogi – specjalistyczne końcówki mogą naprawdę ułatwić nam życie i sprawić, że sprzątanie będzie sprawne i skuteczne. Odkurzacze z serii Bespoke Jet mają w zestawie do zaoferowania aż cztery precyzyjne końcówki do różnych rodzajów powierzchni.

Elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action dodatkowo bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety, jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami. Pet Tool świetnie usuwa sierść zwierząt z mebli tapicerowanych, a końcówka myjąca daje możliwość umycia i wypolerowania podłogi.

Po czwarte: stacja czyszcząca – jedyna taka na rynku!

Opróżnianie pojemnika na kurz, po zakończonym sprzątaniu to chyba najmniej lubiana czynność przez każdego. Niestety, aby zachować skuteczność odkurzacza, trzeba to robić na bieżąco. A gdyby tak – urządzenie robiło to za nas?

Ten luksus zapewniają tylko odkurzacze bezprzewodowe Samsung Bespoke Jet. Stacja czyszcząca All-in-One, automatycznie opróżnia pojemnik na zanieczyszczenia. Wystarczy po zakończonym sprzątaniu odstawić odkurzacz na stację, a technologia Air Pulse zassie kurz do worka, który znajduje się w korpusie urządzenia. Worek wystarczy wymienić raz na 2-3 miesiące. Takie rozwiązanie ogranicza do minimum kontakt z kurzem i alergenami. Dodatkowo worek w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii aż do 99,9%. Stacja All-in-One w bezprzewodowych odkurzaczach Samsung Bespoke Jet to istotny wyróżnik na rynku i unikalna technologia Samsung.

Po piąte: Unikalny design

Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, które często trzymamy „na widoku”. W ten sposób zawsze są pod ręką, kiedy ich potrzebujemy. Dlatego też, poza wymienionymi funkcjonalnościami warto zdecydować się na urządzenie, które wpasuje się w nasze wnętrze. Takie właśnie są odkurzacze linii Bespoke Jet. Stylowy design to dodatkowy atut dla każdego, kto lubi otaczać się pięknymi przedmiotami.

Skorzystaj z promocji Samsung!

Teraz odkurzacze Samsung Bespoke Jet, Jet 90 oraz Jet 75 objęte są promocją, dzięki której przy zakupie możesz otrzymać nawet do 500.00 PLN zwrotu na konto.

Regulamin promocji i informacje znajdziecie na jet.samsung.pl

Nasza recenzja: Samsung Bespoke Jet.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska / dfusion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *