Backfirewall_ z premierą na konsole

Dzięki współpracy z wydawcą All in! Games, zespół twórców z Naraven Games ogłasza swój debiut. Mowa o ich pierwszym, komercyjnym tytule Backfirewall_, który trafi na PC oraz konsole PlayStation, Xbox oraz Nintendo Switch jeszcze w tym roku! Gra ta to słodko-gorzka historia zadziornego Systemu Operacyjnego. OS9 wkrótce zostanie zastąpiony nowym, lepiej zoptymalizowanym OS10. Żeby temu zapobiec, OS9 musi powstrzymać wszystkie aktualizacje w swoim telefonie.


O grze

Asystent Aktualizacji – to właśnie ten tytuł zagwarantował Ci przydział przy złowieszczym zadaniu, jakim jest przeprowadzenie protokołu aktualizacji w telefonie. Z jakiegoś powodu, zabugowany system OS9 desperacko walczy o pozostanie w urządzeniu, utrudniając tym Twoją pracę. Gra Backfirewall_ obrazuje z jakim cierpieniem zmagają się programy, które regularnie wymienia się na nowsze wersje.

Wybierz się w podróż po nietypowym, ale zachwycającym świecie wewnątrz smartfona, pełnych życia, aktywnych konwersacji i plotek. Zapoznaj się z koszmarem biurokracji w dziale Wi-Fi, wybierz na imprezę w głośnikowym klubie. W każdym miejscu systemu spotkasz wyjątkowych bohaterów, z których każdy ma swój przydział w telefonicznej machinie. Co za tym idzie – ma również wyjątkową historię do opowiedzenia. Całość Backfirewall_ okraszona jest doskonałym dubbingiem z cytatami zapadającymi na długo w pamięci.

W przygodzie w skali mikro Backfirewall_ znajdzie się wiele zajęć. Od przekształcania wirtualnego otoczenia w celu rozwiązania zagadek, przez polowanie na bugi i używanie cheatów w celu zatrzymania aktualizacji. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak wyglądają wszystkie procesy w telefonie, a głowę zawracały Ci egzystencjonalne pytania, dotyczące wyboru między chronieniem siebie a bohaterskim poświęceniem – ta gra rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w podjęciu decyzji – czy OS9 ma zostać, czy może jego czas dobiegł już końca?

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *