ASTRO Gaming A10 Gen 2

Nowy design połączony z legendarną jakością. Słuchawki ASTRO Gaming A10 Gen 2 wzbogacą naszą codzienną rozrywkę w trakcie gry. Oferują niesamowity, mocny dźwięk, a mikrofon wyposażono w funkcję wyciszania przez zwyczajne jego obrócenie. Trwała konstrukcja zapewni wygodę i sprawi, że już nigdy w trakcie stresującego pojedynku nie popsujesz swojego sprzętu.


Ten nowy przewodowy zestaw słuchawkowy, zbudowano od podstaw z myślą o wzbogaceniu wszystkich doświadczeń z każdej gry. Wytrzymała obudowa z elastycznym pałąkiem zaprojektowana została tak, by wytrzymać nawet największy wybuch złości. Doskonale wiemy, że to się po prostu zdarza. Słuchawki są lekkie i pozwalają cieszyć się komfortem przez wiele godzin użytkowania. Przyczyną tego jest fakt, że zestaw waży zaledwie 246 gramów. Pałąk i nauszniki są wykonane z pianki memory foam, więc w trakcie rozgrywki poczujecie się, jakby Wam chmurka na głowę spadła – aż chce się je mieć!

ASTRO Gaming A10 Gen 2 wyposażono w jednokierunkowy mikrofon z funkcją odwróć, by wyciszyć. Na dodatek znajdziemy w słuchawkach wbudowany regulator głośności. Możemy z niego intuicyjnie skorzystać w każdej chwili. Szczególnie w momencie, w którym giniemy na mapie.

Gdyby takich informacji było mało, najnowszy zestaw słuchawkowy posiada certyfikat CarbonNeutral. Polega on na tym, że kupując sprzęt, finansujemy certyfikowane programy dotyczące redukcji emisji dwutlenku węgla. Plastikowe elementy samych słuchawek zawierają nawet do 35% materiałów pochodzących z recyklingu.

Zestaw słuchawkowy dla wymagających ASTRO Gaming A10 Gen 2 dostępny jest aż w pięciu ciekawych wersjach kolorystycznych. Nie brakuje klasycznej czerni i bieli. Dla fanów „czegoś innego” stworzono miętową, szarą i liliową opcję kolorystyczną.

źródło: informacja prasowa ASTRO gaming

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *