Aktualizacja „Krwawa Jatka” w Dying Light 2 Stay Human wprowadza wysoki poziom brutalności

Aktualizacja Dying Light 2 Stay Human „Krwawa Jatka” jest już dostępna. Wraz z nią do gry zawitają ulepszenia systemu walki i fizyki. Techland zapewnia fanom jeszcze więcej opcji efektownego wykańczania wrogów, dzięki czemu potyczki zyskały na brutalności. Szlachtowanie, rozczłonkowywanie, miażdżenie i łamanie gnatów jest bardziej widowiskowe za sprawą zupełnie nowych wizualizacji i efektów VFX. Świat Dying Light 2 Stay Human właśnie stał się jeszcze bardziej bezwzględny!


To jednak nie koniec dobrych informacji. Techland cały czas wspiera grę w ramach swojego pięcioletniego zobowiązania. Najnowsza aktualizacja wprowadza wiele funkcji oraz usprawnień sugerowanych i wyczekiwanych przez społeczność. Oto najważniejsze z nich.

  1. Udaj się do azylu, Pielgrzymie! Azyl Pielgrzyma to zupełnie nowa miejscówka, w której gracze mogą otrzymać nagrody, śledzić wydarzenia społecznościowe i zdobyć specjalne żetony Pielgrzyma. Mogą one zostać wykorzystane na zakup unikalnych broni, strojów i amuletów. Kolejne nagrody będą przedstawiane graczom co tydzień – pilgrimoutpost.com.
  2. Zachowaj swój styl i statystyki dzięki Gear Transmog. Jak rąbać, to z klasą – koniec kompromisów! Od teraz gracze bez problemu mogą zachować niepowtarzalny wygląd i styl, nie tracąc najkorzystniejszych statystyk sprzętu.
  3. Tworzenie i ulepszanie nowych śmiercionośnych broni Aktualny system tworzenia broni daje jeszcze lepszą kontrolę nad wyposażeniem. Nowe schematy zdobywa się podczas eksploracji miasta lub otrzymuje w ramach nagrody. Po odwiedzeniu Mistrzów Rzemiosła, każdy schemat można ulepszyć, zwiększając tym samym statystyki broni wraz każdym kolejnym poziomem.
  4. Przetrwaj przerażające wydarzenie „Viral Rush”. Weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, które potrwa od 20 kwietnia do 4 maja. Ukończ cele personalne oraz globalne, by odblokować specjalny pakiet Rahima zawierający dwie unikalne skórki oraz broń. W trakcie eventu na ulicach będą pojawiać się coraz groźniejsi i bardziej wymagający przeciwnicy, a gracze będą musieli zrobić wszystko co w ich mocy, by przeżyć.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *