Suffer the Night już dostępne!

Ilustratorka horrorów Stacey Liden pozna prawdziwe oblicze strachu, który nawiedzi ją w burzową noc w odosobnionej od reszty świata chatce. Wydawca gier niezależnych Assemble Entertainment i deweloperzy z Tainted Pact zachęcają do udania się na przerażającą oraz pełną szaleństwa przygodę w świecie gry Suffer the Night. Produkcja jest już dostępna na Steam, GOG i itch.io. Idealna propozycja dla graczy, którzy nie boją się pierwszoosobowych horrorów oraz cenią klimat kina grozy lat 80.


Przygotujcie się na mrożącą krew w żyłach opowieść. Wszystko za sprawą niepozornej, lecz przeklętej dyskietki, która zamieni życie niewinnej malarki w koszmar. Suffer the Night to pełna grozy przygoda, za sprawą której wyruszymy w podróż do lat 80. Twórcy obiecują nie tylko uwielbiany przez wielu klimat horrorów klasy B, ale również wciągającą rozgrywkę w stylu znanym z survival horrorów, dungeon crawlerów i gier tekstowych. Podejmiecie się wyzwania? Sprostacie wszystkim niebezpieczeństwom i przetrwacie tę osobliwą noc?

W Suffer the Night gracz pozna historię Stacey Liden. To malarka tworząca przerażające ilustracje w swoim domku na odludziu. Pewnego dnia kobieta otrzymuje tajemniczy list z dyskietką. Bez wahania odczytuje ją na swoim starym komputerze marki Eldrixon. Dość szybko okazuje się, że rozpoczęła niebezpieczną grę.

Z każdym kolejnym poziomem tekstowej przygodówki, jej chatkę odwiedza nieznajoma postać. Tajemnicza persona ponagla ją do szybszego ukończenia rozgrywki, a dziwne i przerażające wydarzenia zaczynają przeciekać z ekranu komputera do prawdziwego świata. Jak potoczą się losy Stacey? To pozostanie naszym sekretem. Dla Was mamy tylko jedną, ale cenną wskazówkę – pod żadnym pozorem nie pozwólcie mu wejść do środka!

Suffer the Night przyprawi Was o szybsze bicie serca za sprawą tych cech

Gra Suffer the Night jest już dostępna na Steam, GOG i itch.io. Obecnie spragnieni dreszczyku emocji gracze mogą ją nabyć z 20% zniżką.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *