Znamy datę premiery Gamedeca na Nintendo Switch

Przesiąknięta klimatem cyberpunku i noir detektywistyczna gra RPG, w której wybory kształtują historię, pojawi się na konsolach Nintendo Switch 1 lipca 2022. Gamedec, cyberpunkowa gra RPG w klimacie kryminału noir, będzie na nich dostępna dzięki współpracy deweloperów Anshar Studios i wydawców z Untold Tales.


Gamedec to pozbawiony walki thriller kryminalny dla jednego gracza. Historia jest osadzona w dystopijnej, cyberpunkowej Warszawie znanej z książek Marcina Przybyłka. Zawodowo lub dla przyjemności, mieszkańcy miasta uciekają od przygnębiającej codzienności do wirtualnej rzeczywistości. Eskapistyczne cyfrowe światy potrzebują jednak zawodowców, którzy wytropią w nich przestępców, oszustów i spekulantów. To właśnie zadanie dla tytułowych gamedeców (game detectives). Są to osoby tropiące zbrodnie w dziwnych i zróżnicowanych wirtualnych światach.

Gamedec pojawił się w wersji PC w 2021 roku. Otrzymał wiele nagród i pochwał, w związku z narracją pełną swobody decyzji oraz znaczących wyborów, których skala i konsekwencje są porównywalne z doświadczeniem grania w tradycyjne papierowe RPG.

Kluczowe cechy w Gamedec

Dołącz i Ty

Gamedec będzie dostępny na Nintendo Switch już 1 lipca 2022 roku. Do 31 lipca grę będzie można kupić w promocyjnej cenie 71,99 PLN. Po okresie trwania promocji będzie to 119,99 PLN. Posiadacze innych gier wydawnictwa Untold Tales mogą liczyć na dodatkowe 10% rabatu przy zakupie.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *