Walka ze złem może być przyjemna. Premiera Bound By Blades!

Wydawca Assemble Entertainment wraz z twórcami ze studia Zeth ogłaszają, że data 15 listopada 2022 roku jest już zarezerwowana! Bound By Blades, urocza gra przygodowa z walkami w stylu tytułów boss rush, ukaże się na komputerach za pośrednictwem Steama i GOG. Premiera na urządzeniach mobilnych oraz konsolach Nintendo Switch odbędzie się w 2023 roku.


Bound By Blades zabierze graczy do wymiaru Ashmyr. W nim śmiałkowie zmierzą się z dzikimi przeciwnikami, zbiorą porzucony przez nich ekwipunek oraz przygotują dla siebie zupełnie nowy oręż. Pomoże im on w nadchodzących wyzwaniach. Stworzone w myśl zasady “łatwe do nauczenia, trudne do opanowania” RPG, zawiera również dwuosobowy tryb kooperacji, by zoptymalizować strategię walki. Co jak co, ale z potworami najlepiej walczy się w towarzystwie!

Słów kilka o samej grze

W najnowszym zwiastunie gry, twórcy ze studia Zeth opowiadają o wymagającej walce, craftingu i kooperacji, na które Bound By Blades kładzie spory nacisk. Mimo to, pozycja powstała z myślą o fanach niezobowiązującej rozgrywki, pełnej zabawy oraz satysfakcji wynikającej z pokonania ambitnych bossów. Wszystko zamknięte w pięknym, narysowanym cyfrowo świecie, pełnym ciekawych postaci.

W Bound By Blades gracze zetrą się z potężnymi przeciwnikami. Po walce mogą zebrać pozostawiony przez wrogów ekwipunek oraz przerobić go na lepsze wyposażenie. Jednak w przeciwieństwie do innych tytułów, produkcja wykorzystuje mechaniki slay-and-conquer w sposób przystępny dla wszystkich graczy. Co więcej, fabuła osadzona jest w świecie high fantasy. Gracze mogą wybrać jednego z trzech bohaterów o indywidualnym stylu gry. Wymiar Ashmyr przed zagładą ocali tylko pokonanie złych sił Ilcyonu. Musimy zatem opanować unikalny system walki do perfekcji i do boju!

Kluczowe cechy Bound By Blades

Bound By Blades pojawi się 15 listopada 2022. Zachęcamy do dodania tytułu do Listy życzeń na Steam i GOG. Premiera na urządzeniach z iOS/Android oraz na konsolę Nintendo Switch planowana jest na rok 2023.

źródło: informacja prasowa better. gaming agency

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *