Voxelia Defenders w klimacie fantasy

Niezależny ukraiński twórca ogłosił swoją pracę nad najnowszą grą. Jednoosobowe studio deweloperskie Kooky Dot przygotowuje wciągającą grę typu tower defense w klimacie fantasy – Voxelia Defenders. Łączy ona w sobie klasyczne cechy gier tego gatunku z mechaniką i właściwościami innych. Zawiera sekwencje fabularne, które napędzają eksplorację i opowiadają o historii magicznego świata gry oraz wykorzystuje oprawę graficzną w stylu low poly. Produkcja pojawi się jeszcze w tym roku na platformie Steam w ramach Wczesnego Dostępu.


W grze Voxelia Defenders gracze posłużą się swoim geniuszem taktycznym, by zbudować doskonałą fortyfikację, która ochroni ludność Voxelii przed niespodziewanym natarciem ze strony groźnych stworzeń. Każde z nich wyróżnia się nie tylko oryginalnym wyglądem wizualnym, ale również wyjątkowymi umiejętnościami. Musimy więc zastosować odpowiednią strategię w trakcie potyczek. Mając do dyspozycji wieże bazowe o unikalnym defensywnym zachowaniu, a także aktywne i pasywne zdolności, celem gracza jest powstrzymać kolejne fale nadciągających przeciwników.

Będzie się działo!

Voxelia Defenders zaoferuje graczom dostęp do zróżnicowanych i wymagających poziomów, systemu perków odblokowującego nowe wieże obronne oraz niezwykłych umiejętności zależnych od etapu gry. Można je znaleźć tylko w określonych lokacjach. Ponadto skorzystamy z przydatnych informacji dotyczących wrogów, arsenału bojowego i naszych sprzymierzeńców zawartych w zaimplementowanym w grze bestiariuszu.

Kluczowe cechy gry

Voxelia Defenders ukaże się w ramach Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Premiera gry zaplanowana została na 2022 rok, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty.

źródło: informacja prasowa Galaktus PR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *